17 celebrít, ktoré utajili svoje deti: Ako sa im to podarilo?

17 celebrít, ktoré utajili svoje deti: Ako sa im to podarilo?
Sú pod drobnohľadom médií, striehnu na nich paparazzi a im sa podarilo utajiť aj to, že ich rodina sa rozrástla. Niektoré osobnosti už vychovávajú ďalšie generácie, a možno dodnes ste si mysleli, že sú bezdetné. Zdanie klame a ani bulvár nevypátra všetko, aspoň nie hneď. V našej galérii pod článkom nájdete viacero celebrít, ktoré svoje rodičovstvo dlho pred svetom tajili....

Fíha, deti Jennifer Lopez to nemajú ľahké: 15 vecí, ktoré im mamina nedovolí

Drake
Niektorí fanúšikovia dodnes ani netušia, že tento pán rýmovanej muziky má syna. Avšak na svojom albume Scorpion z minulého roka sa v piesni March 14 priznáva k otcovstvu, no mnohí fanúšikovia to vnímali len ako poetickú lyriku. Aj preto, že Drake svojho syna nikde neprezentuje. Na sociálnej sieti však zverejnil „výtvarné umenie" svojej ratolesti, a tým potvrdil status otcovstva, hoci patrí k celebritám, ktoré zo svojich detí nerobia otrokov mediálneho divadla.

Čo je to za matky? 10 celebrít, ktoré sa párty života nevzdali ani po pôrode

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie celebrity, ktorým sa podarilo utajiť svojich potomkov.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

17 celebrít, ktoré utajili svoje deti: Ako sa im to podarilo?17 celebrít, ktoré utajili svoje deti: Ako sa im to podarilo?17 celebrít, ktoré utajili svoje deti: Ako sa im to podarilo?+1417 celebrít, ktoré utajili svoje deti: Ako sa im to podarilo?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac