5 znamení, s ktorými sa nepúšťať do rozhovoru: Príliš radi sa počúvajú!

5 znamení, s ktorými sa nepúšťať do rozhovoru: Príliš radi sa počúvajú!
Akoby boli tieto znamenia zrodené k tomu, že sa im jazyk nezastaví. Prúdom reči vás vedia dostať na lopatky bez ohľadu na to, čo hovoria. Sú to znamenia, ktoré sa rady počúvajú a často sa budú opakovať znova a znova len pre samotné potešenie z rozprávania. V slovnom súboji nad nimi nezvíťazíte. Spláchnu vás ako tornádo. V našej galérii pod článkom ich nájdete všetky...

Prekuknú vás okamžite: 3 znamenia so šiestym zmyslom, ktoré neoklamete

Baran
Disponuje pocitom, že má vždy čo povedať a čo má na srdci, to musí mať aj na jazyku. Rád hovorí dôrazne a presvedčivo, reč nepoužíva len ako dorozumievací prostriedok, ale aj ako súčasť prezentácie. Na česť mu slúži, že to nie je typ, ktorý potrebuje dookola rozoberať výsostne svoje vlastné pravdy, ale rád zohľadní aj názory druhých, o ktorých bude s nadšením diskutovať.

Nebudú mať s vami zľutovanie: 5 najkrutejších znamení zverokruhu

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete všetky ďalšie znamenia, ktoré sa radi počúvajú.

Autor: Marcos
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Som bohom sexu alebo absolútny amatér?
Otestuj sa

Galéria

5 znamení, s ktorými sa nepúšťať do rozhovoru: Príliš radi sa počúvajú! 5 znamení, s ktorými sa nepúšťať do rozhovoru: Príliš radi sa počúvajú! 5 znamení, s ktorými sa nepúšťať do rozhovoru: Príliš radi sa počúvajú! 5 znamení, s ktorými sa nepúšťať do rozhovoru: Príliš radi sa počúvajú!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac