8 tajomstiev žien s neodolateľnou vôňou

8 tajomstiev žien s neodolateľnou vôňou
Žena by mala voňať krásne a neodolateľne v priebehu celého dňa. Aj keď si myslíte, že čosi také nie je možné, existuje pár zaručených trikov, ktoré bezpochyby pomôžu a ovplyvnia silu i trvácnosť každej vône. Stačí, ak sa budete držať týchto 8 tajomstiev žien, ktoré neustále očarujú svojou arómou.

Výraznejšia vôňa
Napriek tomu, že váš parfém patrí k drahším kúskom, trvácnosť mu to nezaručí. Pamätajte, že citrusové vône vyprchajú rýchlo, zatiaľ čo korenisté alebo s nádychom dreva vydržia dlhšie, takže ak vám záleží na výdrži vašej voňavky, vyhľadávajte práve takéto vône.

Prekrývanie vôní
Určite ste si všimli, že parfémy sa vyskytujú v rôznych formách, a teda okrem klasickej voňavky je k dispozícii aj mydlo či telové mlieko. Vyskúšajte prekryť všetky tri formy a zvýšiť tak efektivitu aj trvácnosť vašej vône.

Sexy vône, z ktorých bude váš chlap šalieť

Vedia, kam s nimi
Jedným zo základných pravidiel je sústrediť vôňu na teplejšie časti vášho tela, a to na brucho, hruď, za uši a za kolená. Telesná teplota pomáha rozptýliť voňavku po celej dĺžke tela, vďaka čomu je jej účinok výraznejší.

Nevtierať

Pokiaľ chcete, aby vaša voňavka vydržala dlhšie, vyhnite sa zvyku vo forme jej vtierania hlbšie do pokožky vzájomným trením zápästí. Naozaj to nie je nevyhnutné, dosiahnete tak len zníženie efektu, aj keď si myslíte pravý opak.

Správne načasovanie
Ideálne po sprche, keďže voňavka sa na pokožke lepšie udrží vďaka miernej vlhkosti, a zároveň sa tak vyhnete neestetickým fľakom na oblečení alebo poškodeniu šperkov.Hydratácia pokožky
Predtým ako použijete parfém, nezabudnite pokožku hydratovať pomocou krému. Vôňa sa zo suchej pokožky vytratí oveľa jednoduchšie, zatiaľ čo v opačnom prípade získa vlhkosťou ešte niečo navyše a vydrží dlhšie.

Dôsledné odkladanie
Teplo a vlhkosť ničia molekuly, ktoré sa vo vôni nachádzajú, takže určite ich neskladujte v kúpeľni, ale na suchých miestach s primeranou teplotou. Napríklad, vhodným úložiskom by mohla byť vrchná časť vášho šatníka alebo kozmetická taštička.

Opakované nanášanie
Samozrejme, že žiadny parfém nevydrží na vašej pokožke od rána do večera. Preto, nezabudnite nosiť v kabelke aj jeho menšiu verziu, aby ste si ju vedeli aplikovať znova počas dňa, keď sa vám bude zdať, že jeho účinok vyprchal.

Vôňa podľa znamenia: Viete, ktorá sa k vám hodí najlepšie?

Otvorte si aj našu galériu, kde nájdete parfémy, z ktorých si môžete vybrať a kúpiť do zálohy na zimné ročné obdobie. Veríme, že budete spokojné!

Autor: Lucia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

8 tajomstiev žien s neodolateľnou vôňou 8 tajomstiev žien s neodolateľnou vôňou 8 tajomstiev žien s neodolateľnou vôňou +128 tajomstiev žien s neodolateľnou vôňou
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac