8x svieži vánok: Navoňajte sa do leta

8x svieži vánok: Navoňajte sa do leta
Na leto sa treba poriadne pripraviť a súčasťou toho je aj príjemná vôňa, ktorá by mala byť v harmónii s najhorúcejším ročným obdobím. Ponúkame vám výber tých najlepších parfémov, aby ste si mohli vybrať ten svoj a zaradiť ho do nevyhnutnej letnej výbavy každej správnej baby.

La Colle Noire

Kvety, korenie a ani štipka arómy dreva nechýba vôni Christiana Diora. Je kvalitná, aromatická a skrýva v sebe francúzsku ružu i santal zo Srí Lanky.

Cucumber

Ideálne osvieženie nájdete počas horúcich dní práve v parfúme Marca Jacobsa. Neverili by ste, ako príjemne môže voňať uhorka.

Neroli Portfino Acqua

Zahanbiť sa nenechal ani Tom Ford a prináša čerstvý citrus i jantár v jednom. Ak máte radi teplé vône so sexy nádychom, toto je pre vás tá správna voľba.

Thé Glacé

Akonáhle si z neho dáte, čo i len kvapku, budete mať pocit, akoby ste sa vznášali. Ľahký parfém je mixom levandule, mandlí a sviežeho machu. V niektorých momentoch vám môže pripomínať aj citrusové mojito.

Bellflower Tangerine Pink Pepper

Cukríková, ale prirodzená. Sladká, no zároveň trochu korenistá kombinácia, ktorá vás nikdy neomrzí vám spríjemní leto presne tak, ako si to predstavujete.

Voňavé afrodiziakum: Očarte ho zvodnou vôňou

A Lilac a Day

Od orgovánu, tulipánov až po narcisy nájdete v tejto jedinečnej vôni všetko. A čo sa k letu hodí viac ako vôňa kvetov? Parfém bude zároveň príjemnou spomienkou na jarné obdobie.

Byredo Super Cedar

Ak nepatríte k sladkým navoňaným dievčatám, vyskúšajte arómu dreva, osvieženú trochou ruže. Nebojte sa, že by bola ťažká, to ani náhodou.

Narciso

Už názov napovedá, že kvetiny budú hrať v tomto prípade hlavnú úlohu. Pripravte sa na jasmín i bulharskú ružu, ktoré z vás spravia neodolateľnú a príťažlivú krásku. Želáme veľa očarených nápadníkov!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete ďalšie skvelé tipy na super letné vône. Vy predsa najlepšie viete, ktorá sa k vám hodí!

Autor: Lucia


Super TEST! Vyberte si nočné pochúťky a zistite, kto je vaša spriaznená duša
Otestuj sa

Galéria

8x svieži vánok: Navoňajte sa do leta8x svieži vánok: Navoňajte sa do leta8x svieži vánok: Navoňajte sa do leta+168x svieži vánok: Navoňajte sa do leta
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac