A ďalšia nevera v našom šoubiznise: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky, čo na nej vidí?

A ďalšia nevera v našom šoubiznise: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky, čo na nej vidí?
Aj u nich to vyzeralo, že majú pekný, fungujúci a harmonický vzťah. Pravda je však taká, že jednoducho svoju manželku vymenil za inú! Čo vidí na tej novej? Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotky jeho milenky. Ktorý ďalší fešák sa postaral o takýto rozruch v našom šoubiznise?

Mary Bartalos sa podelila o azda najroztomilejšiu fotku synčeka: Pozrite, aký je z neho už vlasáč
To, o čom sa len šuškalo, sa už pred pár týždňami oficiálne potvrdilo. Líder kapely IMT Smile Ivan Tásler sa zahľadel do mladej brunetky. Ide o Denisu Vernú (25), ktorá pred spevákom údajne chodila so známym podnikateľom a aj s vplyvným právnikom. Líder obľúbenej slovenskej kapely sa mal s Denisou spoznať koncom júna na svadbe choreografa Jána Ďurovčíka, kde bola hosťom nevesty Barbory. Čo na nej vidí?

Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! FOTO VNÚTRI

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete fotky novej milenky Ivana Táslera. Ako pôsobí na vás?

Autor: Diana
Zdroj foto: InstagramSUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa

Galéria

A ďalšia nevera v našom šoubiznise: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky, čo na nej vidí?A ďalšia nevera v našom šoubiznise: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky, čo na nej vidí?A ďalšia nevera v našom šoubiznise: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky, čo na nej vidí?+10A ďalšia nevera v našom šoubiznise: Ktorý slovenský neverník vymenil svoju ženu za inú? TOTO sú fotky jeho milenky, čo na nej vidí?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac