Ďalšia nevera v slovenskom šoubiznise! Ktorý neverník vymenil svoju ženu za inú? Fotky jeho milenky...

Ďalšia nevera v slovenskom šoubiznise! Ktorý neverník vymenil svoju ženu za inú? Fotky jeho milenky...
Aj u nich to vyzeralo, že majú pekný, fungujúci a harmonický vzťah. Pravda je však taká, že jednoducho svoju manželku vymenil za inú! Čo vidí na tej novej? Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotky jeho milenky. Ktorý ďalší fešák sa postaral o takýto rozruch v našom šoubiznise?

Mary Bartalos sa podelila o azda najroztomilejšiu fotku synčeka: Pozrite, aký je z neho už vlasáč
To, o čom sa len šuškalo, sa už oficiálne potvrdilo. Líder kapely IMT Smile Ivan Tásler sa zahľadel do mladej brunetky. Ide o Denisu Vernú (25), ktorá pred spevákom údajne chodila so známym podnikateľom a aj s vplyvným právnikom. Líder obľúbenej slovenskej kapely sa mal s Denisou spoznať koncom júna na svadbe choreografa Jána Ďurovčíka, kde bola hosťom nevesty Barbory. Čo na nej vidí?

Nevernica Alagič? Samotný Rytmus prišiel s dôkazom, ktorý hovorí za všetko! FOTO VNÚTRI

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete fotky novej milenky Ivana Táslera. Ako pôsobí na vás?

Autor: Diana
Zdroj foto: InstagramSuper TEST! Ako dlho dokážem udržať tajomstvo?
Otestuj sa

Galéria

Ďalšia nevera v slovenskom šoubiznise! Ktorý neverník vymenil svoju ženu za inú? Fotky jeho milenky... Ďalšia nevera v slovenskom šoubiznise! Ktorý neverník vymenil svoju ženu za inú? Fotky jeho milenky... Ďalšia nevera v slovenskom šoubiznise! Ktorý neverník vymenil svoju ženu za inú? Fotky jeho milenky... +10Ďalšia nevera v slovenskom šoubiznise! Ktorý neverník vymenil svoju ženu za inú? Fotky jeho milenky...
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac