Absolútne neprekonateľné: 25 Oscar look-ov, na ktoré nikdy nezabudneme

Absolútne neprekonateľné: 25 Oscar look-ov, na ktoré nikdy nezabudneme
Odovzdávanie filmových ocenení Oscar sa blíži a my sa už teraz tešíme na outfity či vizáže, ktoré na nich celebritné krásky predvedú. V priebehu rokov sa nám niektoré vryli do pamäte natoľko, že si ich už navždy zapamätáme. V našej galérii pod článkom ich nájdete komplet všetky - ktorý look sa vám páči najviac?

Ach, čo jej preskočilo? Škandalózna FOTO matky troch detí na Instagrame

Herečka Halle Berry sa takto nádherne zladila v roku 2002 na odovzdávanie Oscarov. V minulosti sa ukázala s viacerými účesmi, ale krátky pixie zostrih jej jednoznačne svedčí zo všetkých najviac. K tomu si zvolila iba veľmi jemný mejkap vo forme menej výrazného očného tieňa a ružového lesku na pery. Urobila dobre, že vsadila na jednoduchosť aj v súvislosti s doplnkami.

Nela znova dráždi bez hanby: Preboha, to kam si dala toho psa?

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete najkrajšie beauty look-y z odovzdávania Oscarov. Ktorý z nich je podľa vás naj?

Autor: Lucia
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Absolútne neprekonateľné: 25 Oscar look-ov, na ktoré nikdy nezabudneme Absolútne neprekonateľné: 25 Oscar look-ov, na ktoré nikdy nezabudneme Absolútne neprekonateľné: 25 Oscar look-ov, na ktoré nikdy nezabudneme +22Absolútne neprekonateľné: 25 Oscar look-ov, na ktoré nikdy nezabudneme
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac