Aj vo voľnom čase treba byť štýlová: Modelka Alessandra Ambrosio vie presne, ako na to!

Aj vo voľnom čase treba byť štýlová: Modelka Alessandra Ambrosio vie presne, ako na to!
Dbáte o seba aj keď idete len na prechádzku so psom, alebo na seba hodíte prvé, čo nájdete v skrini? Nechajte si poradiť od modelky Alessandry Ambrosio, ktorá pre vás bude dokonalou inšpiráciou, ak rozmýšľate nad voľnočasovým outfitom. V našej galérii pod článkom nájdete viacero možností z jej šatníka...

Tak z tohto nebudete chápať: 20 celebritných krások a ich skutočné vlasy


Napríklad aj takto sa dá. Voľné nohavice výraznej farby a k tomu obtiahnutý top bez podprsenky. Alessandra vie aj takýto jednoduchý outfit doplniť správnymi doplnkami, vrátane ležérnych topánok, slnečných okuliarov a kabelky cez rameno. Nezabudnite však, že nie na každom vyzerá bezpodprsenkový štýl dobre, dámy s umelými prsníkmi to majú jednoduchšie.

Jej štýl si zamilujete! Módna diva Vanda Janda šokuje lebo je jedinečná

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero voľnočasových look-ov, ktorými sa môžete inšpirovať.

Autor: Lucia
Zdroj foto: Profimedia

Otestujte sa! Čaká ma pokojná alebo tragická smrť?
Otestuj sa

Galéria

Aj vo voľnom čase treba byť štýlová: Modelka Alessandra Ambrosio vie presne, ako na to! Aj vo voľnom čase treba byť štýlová: Modelka Alessandra Ambrosio vie presne, ako na to! Aj vo voľnom čase treba byť štýlová: Modelka Alessandra Ambrosio vie presne, ako na to! +14Aj vo voľnom čase treba byť štýlová: Modelka Alessandra Ambrosio vie presne, ako na to!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac