Aj vy by ste si do nich zahryzli? TOP 16 najsexi rockerov všetkých čias

Aj vy by ste si do nich zahryzli? TOP 16 najsexi rockerov všetkých čias
Na pohľad zlí chlapci, a predsa ženské srdcia po nich túžia! Tínedžerky si ich plagáty vešajú na steny, dospelé dámy si tu i tam pri pohľade na nich povzdychnú. Rockoví speváci majú skrátka v sebe niečo, o čom iní muži môžu iba snívať. Magneticky priťahujú ženský obdiv. Niektorí sa na výslní udržiavajú roky, dokonca desaťročia, a ani to, že nie sú už nažive, nie je dôvodom na to, aby sme ich nezbožňovali. V našej galérii pod článkom ich nájdete všetkých. Ktorý je ten váš?

Staršie ženy sú lepšia alternatíva: 10 slávnych mužov, ktorí to dokazujú

ELVIS PRESLEY
Zomrel v roku 1977 na predávkovanie a následky obezity, ale i tak zostane navždy kráľom rokenrolu. Nie je typickým rockerom s dlhými vlasmi a odhalenou hruďou, ale o jeho sexepíle nemožno pochybovať ani sekundu. V začiatkoch kariéry oslnil ako „sladký chlapec" a netrvalo dlho, kým na jeho koncertoch ženy odpadávali. Bolo úplne jedno, či spieval divoký rokenrol, alebo clivú baladu. Jeho nádherná tvár a dokonalé telo sa v sedemdesiatych rokoch, žiaľ, zmenili na nepoznanie, keď prepadol obžerstvu a drogám. Ktovie, ako by vyzeral, keby sa dožil dnešných dní. Mal by už 84 rokov.

Herec Bradley Cooper všetkých šokoval: TÁTO žena je preňho najdôležitejšia (nie je to Irina)

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie sexi rockových krásavcov.

Autor: Moni
Zdroj foto: Gettyimages


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

Aj vy by ste si do nich zahryzli? TOP 16 najsexi rockerov všetkých čiasAj vy by ste si do nich zahryzli? TOP 16 najsexi rockerov všetkých čiasAj vy by ste si do nich zahryzli? TOP 16 najsexi rockerov všetkých čias+13Aj vy by ste si do nich zahryzli? TOP 16 najsexi rockerov všetkých čias
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac