Aj vy ich nenávidíte? TOTO je 16 otravných vecí, ktoré nájdete len na Instagrame!

Aj vy ich nenávidíte? TOTO je 16 otravných vecí, ktoré nájdete len na Instagrame!
Instagram je výborným zdrojom nových informácií, nápaditých motivácií, a tiež originálnym prostriedkom oku lahodiacich vizuálnych potešení. Ale sem-tam nás dokáže aj pekne obťažovať. Lebo sú veci, ktoré nás nezaujímajú a sú profily, ktoré sú plné takýchto nezaujímavých vecí. Všetky ich nájdete v našej galérii pod článkom...

Odpadávame z nej: Netušili sme, že dcéra Borisa Kollára je takáto sexica

Fotky zo spoločenských podujatí
Áno, niekoho to možno dojme, ale väčšina z nás iba prevráti oči nad chvastúnskymi fotografiami z významných párty, na ktorých ste mali tú česť sa zúčastniť. Že sa vám podarilo získať nekresťansky drahé lístky na ples v opere a zabávať sa medzi všetkými tými slovenskými celebritami, či štrngnúť si nebodaj s hviezdou medzinárodných rozmerov je možno pre niektorých obdivuhodné, pre iných však tak trochu trápne.

Šialené premeny celebrít: Radikálne zostarli a pribrali, niektoré z nich ani nespoznáte!

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie otravné veci, ktoré nájdete na Instagrame aj v tomto momente.

Autor: Lexy
Zdroj foto: Instagram


Super TEST! Aký typ oblečenia sa k vám najviac hodí? Možno budete prekvapená!
Otestuj sa

Galéria

Aj vy ich nenávidíte? TOTO je 16 otravných vecí, ktoré nájdete len na Instagrame!Aj vy ich nenávidíte? TOTO je 16 otravných vecí, ktoré nájdete len na Instagrame!Aj vy ich nenávidíte? TOTO je 16 otravných vecí, ktoré nájdete len na Instagrame!+12Aj vy ich nenávidíte? TOTO je 16 otravných vecí, ktoré nájdete len na Instagrame!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac