Ak vám chlap urobí vo vzťahu jednu z týchto 7 vecí, okamžite ho pusťte k vode!

Ak vám chlap urobí vo vzťahu jednu z týchto 7 vecí, okamžite ho pusťte k vode!
Dajte si pozor na to, s kým randíte, či s kým dokonca už aj žijete. Aj keď nám v tomto článku nejde o súdenie človeka iba na základe nejakých nejasných signálov, no napriek tomu existujú tipy a overené rady, ktorých je dobré držať sa. Minimálne preto, aby ste boli spokojná a nežila svoj drahocenný život s niekým, kto si vás ani nezaslúži a neváži si vás.

TOTO sú 4 spôsoby, ako zistiť, či chodíte alebo nechodíte s tou správnou osobou!

Keď hovoríme o „dobrých" mužoch, nechceme nikoho zaškatuľkovať, a ani uraziť. Nemáme predsa patent na to, ako by mal taký dobrý muž vyzerať. ALE vieme, ako by sa mal a mohol správať, minimálne tak, aby to bolo prospešné i pre váš vzťah či vzájomné spolužitie. Človek tieto vlastnosti buď má alebo nemá a správa sa podľa nich. Na základe toho sme spísali 8 vecí, ktoré vo svojom vzťahu v súvislosti s vaším mužom či priateľom mať rozhodne nechcete:

1. Ak sa cítite neisto
Neistota vo vzťahu môže vzniknúť z viacerých dôvodov - nevyriešené vnútorné konflikty alebo vonkajšie, podľa toho, ako sa cíti a správa váš partner. Avšak jeho úmysly by mali byť dobré pre váš vzťah, čiže aj keď sa cítite neisto, nemal by vo vás tú neistotu ešte viac stupňovať. Najdôležitejšie je, aby vám ukázal, že je ochotný dať dám priestor na to, aby ste si v pokoji sadli a dali dokopy vlastné myšlienky. Prípadne dali za a proti a rozhodli sa, či chcete pokračovať v tomto vzťahu alebo nie. Nebude na vás však tlačiť! V opačnom prípade to radšej ukončte, pretože takáto netrpezlivosť môže viesť až k agresivite!

Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či...

2. Nebude obmedzovať vás, a ani váš potenciál
Ak ste v tomto vzťahu obaja príliš cieľavedomí a horliví do nových vecí, projektov, práce, je možné, že jeden na druhého začne žiarliť a obmedzovať obzory toho druhého. To však nie je v poriadku! V rovnocennom partnerstve by ste sa mali navzájom motivovať, inšpirovať a tešiť zo všetkých dosiahnutých úspechov! Ak to tak nie je, je načase prehodnotiť, či je zdravé zotrvávať v tomto vzťahu...

3. Nikdy neprekročí vaše stanovené hranice
Každý zdravý vzťah potrebuje mať stanovené isté hranice. Bez ohľadu na to, akí blízki si ste, môžu existovať veci, ktoré sú pre vás osobné a nechcete ich pred ním vyťahovať. Ak je však váš partner neodbytný, a dokonca vám lezie do telefónu... nuž, uznáte asi, že to v poriadku rozhodne nie je!Buď vám verí a rešpektuje vás, i vaše osobné hranice, ktoré nikdy neprekročí, ak mu to sama nedovolíte, alebo... nech radšej odíde.


TOTO sú dôvody, prečo je pes lepším spoločníkom v živote ženy ako muž

4. Nikdy vás nezneužije!
Či už ide o fyzické, psychické, emocionálne, sexuálne alebo i slovné správanie voči komukoľvek, je to najvyšší trestný čin, ktorého sa môže dopustiť! A nikto si takéto zaobchádzanie nezaslúži, to dúfam viete! Zneužívanie nie je vždy zjavné a jednoznačné, často k nemu dochádza v tichosti. Skutočne dobrý partner NIKDY neurobí nič, čo by jeho polovičke ublížilo. Ak ste v takomto vzťahu, okamžite vyhľadajte pomoc a už doživotne sa takémuto človeku vyhýbajte.

5. Rozhodne mu nikdy nenapadne podviesť vás
Áno, na svete je síce mnoho príležitostí a pokušení, no to neznemená, že sa zachová ako zvieratko, ktoré nemožno kontrolovať, a vlezie do postele každej, ktorá sa neho čo i len pozrie! A ak áno, nestojí vám ani za mak pozornosti. Čím skôr to s ním ukončíte, tým lepšie!

Neviete, čo naňho zaberá? Zbaľte ho aj bez slov!

6. Ak sú obavy na mieste...
Každý vzťah prechádza i drsnými fázami. Obaja partneri vo vzťahu si nimi prechádzajú spoločne, nikdy nie jednotlivo. V okamihu, keď začnete mať vážny životný problém - vyhodia vás z práce, umrie vám psík či rodina - a on pri vás nebude, radšej sa bude venovať svojim priateľom v bare pri pive... nuž...

7. Muž, ktorý o vás stojí, to len tak ľahko nevzdá
Bez ohľadu na to, aké nepríjemné sú okolnosti, vzdať sa pri prvej hádke, pri prvom malom zakopnutí, je dosť zbabelé a veľa to o ňom hovorí. Znamená to, že nie ste preňho až taká dôležitá. Tak to radšej dlhšie nenaťahujte...

Chcete rýchly orgazmus? 3 ideálne sex polohy, ktoré by ste mali vyskúšať

Uvedomte si, že si zaslúžite len to najlepšie. Nie ste tu preto, aby ste trpeli excesy, ktoré vám len ubližujú a potápajú váš vzťah, ktorý za to v skutočnosti ani nestojí. Radšej buďte chvíľu sama so svojimi myšlienkami, upracte si svoj život, a potom sa určite nájde muž, ktorý to s vami bude myslieť vážne a bezpodmienečne vás milovať. Hlavne nezúfajte!
(Vo videu pod článkom nájdete kvality, ktoré by mal mať správny chlap)

Autor: Alex
Zdroj foto: Shutterstock
Zdroj video: Youtube


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac