Ako chudnú celebrity - triky vyzradené!

Ako chudnú celebrity - triky vyzradené!

Ako je možné, že tieto slávne ženy vyzerajú tak štíhlo? Ako to robia, že aj po pôrodoch majú rýchlo svoju postavu naspäť? Je skutočne možné, že poznajú nejaké tajomstvo štíhlej línie, o ktorom sme doteraz nepočuli? Spoznajte ich triky na štíhlosť!

Sledujeme ich na obrazovkách celé roky a napriek tomu sa zdá, akoby sa vôbec nemenili. Prirodzene, že kráčajú s módnymi trendmi, avšak ich postavy sú vždy úžasné a oblečenie na nich vyzerá dokonalo. Ako to robia?

Chudne s hamburgermi?
Paris Hilton nikdy kyprou postavou neoplývala, je to však tým, že si ani gram navyše nemôže dovoliť. Skutočne veríte tomu, že sa len napcháva hamburgermi a celé noci popíja? Pri takom životnom štýle by veľmi rýchlo o svoju postavu prišla. Jej trikom na líniu sú vraj nízkotučné potraviny a prirodzene cvičenie. Dvíha činky a posilňuje. Čo sa alkoholu týka, Paris tvrdí, že nemá rada jeho chuť, v jej pohári uvidíte častejšie nápoje na povzbudenie.

Angelina s cigaretou nechudne
Nie raz si Angelina Jolie zahrala akčnú hrdinku a v tomto trende pokračuje aj naďalej. Celý svet však prekvapila tým, ako rýchlo sa dostala do formy po pôrode svojej dcérky presne pred rokom. Sama priznáva, že už má skúsenosti so špeciálnymi diétami, k zdravšiemu životnému štýlu jej pomohla údajne úloha Lary Croft v Tomb Raiderovi.

„Nikdy som neraňajkovala, dala som si vždy len kávu a cigaretu, túto neresť som však musela vymeniť za poriadne raňajky, dusené mäso, zeleninu a sójové mlieko,“ priznala verejne Angelina. Aby si vyformovala telo, veľa trénovala a vzdala sa všetkého, čo obsahovalo cukor.

Páčia sa vám ženské krivky Pamely Anderson? Nikto by nehádal, že má za sebou už dve tehotenstvá. Pamela je striktnou vegetariánkou od puberty, neje ani ryby a morské plody. Vďaka vegetariánstvu však veľmi dobre vie ako si zostaviť jedálniček. A jej špeciálny trik? Pri varení prežúva žuvačku bez cukru. Pomáha jej to, aby toľko neochutnávala.

Aktivujte si Wanda Novinky do 30.5.2007 a získajte úžasný spevňujúci krém, ktorý vytvaruje Vaše poprsie

Aktivujte si Wanda novinky a máte krásu na dosah ruky!

Chudučká Christina

Na rozdiel od svojich konkurentiek na sebe speváčka Christina Aguilera neustále pracuje. Paradoxne musela začať držať diétu preto, že bola podvyživená. Náročné koncertné turné a každý večer na javisku sa podpísali na jej postave, a tak potrebovala získať viac sily. Jej tréner jej zakázal jesť rýchle občerstvenie, namiesto toho môže jesť viac avšak zdravších potravín. 
 
Takže aký je zázračný trik celebrít na chudnutie? Dostatok pohybu a primeraný energetický výdaj je jediným zaručeným receptom, ktorý vám môže pomôcť udržať si ideálnu postavu.

Autor: Cole


Super TEST! Trpím závislosťou na mobilnom telefóne?
Otestuj sa

Galéria

Ako chudnú celebrity - triky vyzradené!Ako chudnú celebrity - triky vyzradené!Ako chudnú celebrity - triky vyzradené!Ako chudnú celebrity - triky vyzradené!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac