Ako zabránite tomu, aby vás podviedol? TOTO je 6 krokov a rád, vďaka ktorým sa vám to podarí!

Ako zabránite tomu, aby vás podviedol? TOTO je 6 krokov a rád, vďaka ktorým sa vám to podarí!
Zabráňte podvádzaniu skôr, ako sa stane realitou! Nevera je obrovským škodcom vo vzťahu, a preto je dôležité, aby ste sa pokúsili o pár preventívnych krokov, ktoré môžu znížiť riziko jej výskytu. Ak sa obávate, že vás partner podvedie, možno niektorá z rád môže byť pre vás užitočná.

Nerozchádzajte sa len tak! Najprv si odpovedzte na TIETO otázky a rozhodnite sa, či...

Vyberajte s rozumom
Prvým základným pravidlom prevencie, ktoré vás ochráni pred nešťastným partnerstvom so sukničkárom je správny výber partnera. Ľahko sa povie, ťažšie sa realizuje, no aj napriek tomu sa to dá. O niektorých mužoch už po prvej skúsenosti môžete smelo prehlásiť, že sú notorickí sukničkári a nič im nezabráni v tom, aby sa tak konštantne správali. Budete ich však môcť pomerne ľahko identifikovať. Sérioví neverníci túžia po pozornosti a flirtujú s kýmkoľvek v okolí, či už je to čašníčka, šéfka alebo susedka. Zvyčajne majú okolo seba veľa „kamarátok". Ak sa aj napriek týmto výstražným signálom bezhlavo vrhnete do vzťahu s ním, podcenili ste základné pravidlo - rozumný výber partnera. Ak ho prekuknete, zaraďte spiatočku, pretože existuje len veľmi maličká možnosť, že ho môžete „napraviť".

Odmieta mať s vami sex? TOTO sú príčiny prečo, ktoré vám možno nenapadli!

Podvádzanie je málokedy iba o sexe
Väčšina mužov podvádza, pretože si potrebujú potvrdiť svoje ego. Potrebujú sa cítiť silní. Pokiaľ ich mužnosť nemá dostatok podpory a ich sebavedomie kríva, mylne sa domnievajú, že si tieto pocity naplnia práve sexom. Uistite sa, že partner sa vo vzťahu s vami cíti ocenený, pretože potom si nemusí posilňovať svoje ego mimo vzťah.

Buďte jeho najlepším priateľom
Čím viac vzájomných spojení máte, tým je menej pravdepodobné, že sa k vám otočí chrbtom a bude hľadať naplnenie niekde inde. Ak ste zároveň aj jeho najlepším priateľom, zdieľate spolu voľný čas, máte spoločné záľuby a dokážete spolu komunikovať o tom, čo sa deje v jeho i vašej práci, máte veľkú šancu na stabilný vzťah.

TOTO je nový sex trend: Šokuje vás, čo ľudia robia v práci! 

Stanovte pevné hranice
Vo vzťahu je dôležité identifikovať a stanoviť hranice, za ktorými sa už nedá akceptovať zlyhanie. Tieto hranice treba odkomunikovať čo najskôr, aby sa druhá strana nemohla vyhovárať, že o nich netušila. Ak je pre vás nad slnko dôležitá vernosť a lojalita, aby ste sa vo vzťahu cítili bezpečne, jednoznačne mu to povedzte.

Prekvapujte sa navzájom!
Ak sa ocitne váš vzťah v útlme a dokonca sa v ňom rozhostí stereotyp, otvorí sa brána možnej nevery. Vyhľadávajte preto nové impulzy, ktoré vášho partnera prekvapia a potešia. Prekvapte jeho i seba zmenou. Vyskúšajte nový účes, techniku líčenia, zariaďte rande v peknej reštaurácii alebo vyskúšajte novú dovolenkovú destináciu. Porozprávajte sa o tom, ako oživíte stagnáciu intimity vo vzťahu.

Tak toto nie! Robí váš chlap jednu z TÝCHTO vecí? Utekajte od neho!

Povzbudzujte ho, posilňujte a inšpirujte, no nezabúdajte ani na seba!
Ak sa obaja cítite vo vzťahu skvele a vzájomne milovaní, nemalo by sa stať, že by niekto z vás hľadal mimopartnerský vzťah. Partner, ktorý je nadšený z úžasnej ženy, ktorú má vedľa seba nebude riskovať jej stratu. Zameriavajte sa vo vzťahu na to pozitívne, nepoukazujte automaticky na negatívne veci. Oceňujte partnera a chváľte ho. Neodmysliteľnou súčasťou prevencie je aj práca na sebe, na rozvoji svojej osobnosti, aby ste boli príťažlivá pre seba i pre partnera.

Autor: Radomír
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac