Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či...

 Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či...
Keď sa zamilujeme, myslíme si, že je to naveky. Ale žiaľ, často sa ukáže, že sme sa mýlili. Ten, ktorému sme venovali svoj čas, svoje srdce, lásku a starostlivosť, nie je náš pán Dokonalý. Lebo hľadá potešenie aj inde, nie sme jeho Jedinou. Ale ako to zistiť? Nie vždy je treba načapať ho priamo pri čine. Väčšinou sa prezradí aj sám, stačí si všímať drobné signály.

Očami psychológa: Je lepšie vyskúšať viac sexuálnych partnerov?

Pozerá sa na iné?
Časopis Journal of Personality and Social Psychology uskutočnil psychologický výskum, z ktorého vyplynulo zaujímavé zistenie. V podstate vraj stačí pár sekúnd, aby ste zistili už v počiatku vzťahu, či má váš partner sklony k nevere. Ak sa na iné atraktívne ženy díva o čosi dlhšie ako na vás, je viac než pravdepodobné, že vám bude neverný. Ale ak to nerobí, tiež ešte nemáte vyhraté. Ak mal pred vami neobvykle veľa partneriek, ani to neveští nič dobrého. Znamená to, že nie je schopný budovať dlhotrvajúci vzťah. U žien je to vraj naopak - čím viac sexuálnych partnerov mali pred manželstvom, tým sú vernejšie.

Nahraďte relax sexom! 5 dôvodov, prečo si užívať poobede

Chcete vedieť, či vás podvádza?
Buďte v strehu, ak sa u neho začnú opakovane prejavovať úkazy, ktoré nájdete v našej galérii pod článkom. Ak si všimnete viaceré zo spomínaných prejavov, alebo sa skrátka začne správať úplne inak, ako bolo u neho zvyčajné, a opakuje sa to, je nevyhnutné svojho drahého konfrontovať. Lebo nie je nič ponižujúcejšie, ako keď už celý svet vie, že má niekoho iného, iba zákonitá manželka netuší nič. Keď má odvahu na neveru, musí ju mať aj na rozhovor o nej.

Autor: Moni
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa

Galéria

 Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či... Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či... Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či...+14 Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či...
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac