Božský Kája nás navždy opustil: Na TÚTO fotku však nikdy nezabudneme, pre TOTO telo šaleli mnohé!

Božský Kája nás navždy opustil: Na TÚTO fotku však nikdy nezabudneme, pre TOTO telo šaleli mnohé!
Československá hviezda božský Karel Gott nás navždy opustil. Avšak na tento záber si budeme ešte dlho pamätať, aj pre TOTO sme ho milovali. Otvorte si našu galériu pod čánkom, kde nájdete spomínanú fotku... Kája bol len jeden a druhý už nebude!

Malý Archie valcuje internet! Môže sa TAKTO neskutočne podobať na svojho otca, princa Harryho?V noci z utorka na stredu niečo pred polnocou zomrel vo veku 80 rokov legendárny spevák Karel Gott. Desiatky rokov nás mnohých tešil svojou tvorbou. Počas svojej kariéry získal viac ako 40 ocenení Zlatý slávik. Vyučený elektrikár si rýchlo získal nielen československé publikum, ale i to zahraničné, najmä v Nemecku. Svoju spevácku kariéru odštartoval v súťaži Hľadáme nové talenty v roku 1958.

WOW! Keanu Reeves opäť dokázal, že je jednoducho úžasný! Po TOMTO si ho znova zamilujete...

Jeho hlas však nebol jediný dôvod, prečo ho najmä ženské publikum tak milovalo. Bol to aj poriadny fešák, ktorý to so ženami jednoducho vedel! Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete záber, z ktorého šaleli mnohé... Karel Gott v plavkách. Milovali ho babky, zrelé ženy, či mladá generácia. Božský Kája bol len jeden a druhý už taký nebude.

Autor: Diana
Zdroj foto: Profimedia, archívGaléria

Božský Kája nás navždy opustil: Na TÚTO fotku však nikdy nezabudneme, pre TOTO telo šaleli mnohé!Božský Kája nás navždy opustil: Na TÚTO fotku však nikdy nezabudneme, pre TOTO telo šaleli mnohé!Božský Kája nás navždy opustil: Na TÚTO fotku však nikdy nezabudneme, pre TOTO telo šaleli mnohé!+10Božský Kája nás navždy opustil: Na TÚTO fotku však nikdy nezabudneme, pre TOTO telo šaleli mnohé!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac