Brad Pitt tie baby poriadne obháňal: Odpadnete, s ktorými kráskami sa zaplietol!

Brad Pitt tie baby poriadne obháňal: Odpadnete, s ktorými kráskami sa zaplietol!
Nie je nič prekvapivé na tom, že mal viac žien. S niektorými to trvalo dlhšie, s inými išlo len o krátky flirt. Pravdupovediac, že niektoré dámy nás fakt prekvapili a určite aj vám padne sánka. Všetky dámy, ktoré boli v minulosti súčasťou života Brada Pitta nájdete v našej galérii pod článkom...

Ako je to možné? 20 slávnych fešákov, ktorí zostali na ocot

Predstavte si, že Brad Pitt mal pletky aj s profesorkou. Ani vy by ste to naňho nikdy nepovedali? Veru tak, objavili sa klebety o tom, že slávny herec sa zaplietol s inteligentnou a krásnou profesorkou Neri Oxman. Nie je však jednoduché spojiť životy dvoch ľudí z odlišných odvetví, čo sa stalo aj v tomto prípade. Neustále obletovanie novinármi proste nevyhovuje každému.

Drsní chlapi, no malý nástroj: 17 slávnych fešákov, ktorí nie sú "tam dole" príliš obdarovaní

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete ďalšie krásky, ktorým sa podarilo dostať do blízkosti Brada Pitta. Tušili ste?

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Ako dlho dokážem udržať tajomstvo?
Otestuj sa

Galéria

Brad Pitt tie baby poriadne obháňal: Odpadnete, s ktorými kráskami sa zaplietol!Brad Pitt tie baby poriadne obháňal: Odpadnete, s ktorými kráskami sa zaplietol!Brad Pitt tie baby poriadne obháňal: Odpadnete, s ktorými kráskami sa zaplietol!+15Brad Pitt tie baby poriadne obháňal: Odpadnete, s ktorými kráskami sa zaplietol!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac