Brr, začína byť zima! Máte už štýlový svetrík na jeseň?

Brr, začína byť zima! Máte už štýlový svetrík na jeseň?
Ranostaji sa už budia do tmy, slnečným ránam na tento rok odzvonilo. Asi aj preto by bolo dobré, keby ste začali meniť svoj šatník a do popredia premiestnili teplejšie kúsky oblečenia. Samozrejme, že ani v priebehu jesennej sezóny to nepôjde bez šik svetríka, ktorý nájdete vo viacerých prevedeniach. Niektoré si môžete prezrieť v našej galérii pod článkom...

Overal môže byť aj sexy: Ale TAKTO určite nie!

Krásna Hailey Baldwin sa leta nechce vzdať, no napriek tomu sa chráni pred chladnejším počasím pomocou gombíkového svetríka, ktorý je naozaj univerzálny. Môžete si ho obliecť ráno cestou do práce, ale pod ním skryjete tenšie oblečenie, v ktorom nebude problém prežiť celý deň v kancelárii. Jeden taký si môžete nechať aj ako prvú pomoc v pracovnej skrini, keby sa nás počasie znova rozhodlo oklamať.

Zrkadlové vlasy: Vyskúšate tento štýlový trend?

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero štýlových svetríkov, z ktorých si môžete vybrať ten pravý pre seba.

Autor: Simi
Zdroj foto: Profimedia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Brr, začína byť zima! Máte už štýlový svetrík na jeseň? Brr, začína byť zima! Máte už štýlový svetrík na jeseň? Brr, začína byť zima! Máte už štýlový svetrík na jeseň? +15Brr, začína byť zima! Máte už štýlový svetrík na jeseň?
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac