Budú fakt všade! 5 jarných doplnkov, ktoré nesmiete premeškať

Budú fakt všade! 5 jarných doplnkov, ktoré nesmiete premeškať
Jar je už oficiálne v kalendári a aj počasie sa pomaličky oteplieva. Najvyšší čas začať zo seba zhadzovať všetky tie teplé bundy, kabáty, čižmy. Aby ste to však hneď neprehnali s prílišným poodhalením a neskončili so soplíkmi v posteli, začnite najprv s doplnkami. Tie vás jemne naladia na jarnú náladu.

Inšpirujte sa štýlom Evelyn: Vie presne, čo zakryť a čo zvýrazniť

Ponúkame päť trendov v podobe doplnkov, ktoré môžete do svojho šatníku zaradiť okamžite. Vybrali sme z každého rožka troška, teda štýly, ktoré vyhovejú každému vkusu. Ich viacero podôb nájdete v našej galérii pod článkom...

1.Prírodné materiály
Košík ako na piknik, ono je to ale trendová kabelka. Buďte si isté, že materiály ako rafia alebo tkaná slama vo vás hneď navodia pocit tepla. Zemité farby sú kombinovateľné so všetkými farebnými odtieňmi a hodia sa k rôznym štýlom oblečenia. Pri žiarivej bielej vynikne ich prírodná textúra i farba. Pastelové i tmavšie neutrálne varianty sú taktiež dobrým riešením. Navyše, ide aj o veľmi praktickú záležitosť, keďže tam toho napracete viac ako dosť.

Nosíte podpätky? Ani netušíte, čo si tým spôsobujete

2.Minimalistické sandále
Zatiaľ iba na večer a slávnostne, ale takto pomaly si vaše nôžky zvyknú na pocit a stabilitu v sandáloch. Vkusné minimalistické sandále sú návrtom 90tych a skorých 00tych rokov. Úzke šnúročky zaviazané okolo vašich nôžok budú vyzerať veľmi sexi. Dostanete ich v rôznych prevedeniach - na bežné, či slávnostné nosenie, vo výrazných, či neutrálnych farbách, nízke, aj na vysokom podpätku. Len pozor na kockaté chodníky, veľkú stabilitu vám totiž nezabezpečia.

3.Priesvitné kabele
Pastva pre vreckárov, ale vedzte, že veľmi trendová záležitosť. PCV taškou dodáte svojmu jarnému outfitu futuristický nádych. Rozžiari jednoduché, oživí nudné. Pozitívom tiež je, že hneď viete, kde máte veci v taške hľadať. Je vhodná ako kabelka, športová kabela, či len jednoducho taška na všetko. Nemá obmedzenia, čo sa týka veku, váhy, ani štýlu. Naberte odvahu a prehoďte si ju cez plece.

Zabudnite na ženskú sexbombu: Slávna herečka sa stráca pred očami

4.Ľadvinky
Už ste zrejme postrehli, že nejaký čas zaznamenávajú svoj veľký comeback. Tentokrát však v oveľa trendovejšom prevedení. Zatiaľ, čo v minulosti boli skôr praktickou záležitosťou vhodnou na výlety, či turistiku, obľúbenou najmä u našich západných susedov, v súčasnosti sú must have módnou vychytávkou. A preto ju musíte mať aj vy. Nie, že vás napadne dať si ju klasickým spôsobom okolo pásu. Novodobé ľadvinky sa totiž nosia štýlovejšie - na spôsob crossbody.

5.Umelecké diela
Nie v podobe obrazov, sôch, či iných výtvorov, ale na vašich ušiach, krku, rukách, vo vlasoch a v podobe doplnkov. Sú IN už nejaký ten čas, takže, ak ste si ich nezaobstarali doteraz, mali by ste to čím skôr napraviť. Náušnice, náramky, náhrdelníky, gumičky, spony či štipce, kabelky, opasky, tým všetkým sa môžete skrášliť. Zamerajte sa na ručnú výrobu a krásne výtvory, ktoré pripomínajú vzácne umelecké diela. Ale pozor! Nechajte na sebe vyniknúť jeden, maximálne dva takéto kúsky, aby z umenia nebol razom gýč.

Svieže a brutálne štýlové: TOP najsexy účesy, ktoré ovládnu jar 2019

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero jarných trendov, ktoré budú počas jari fičať. Vyberiete si?

 

Autor: Lexy
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Budú fakt všade! 5 jarných doplnkov, ktoré nesmiete premeškať Budú fakt všade! 5 jarných doplnkov, ktoré nesmiete premeškať Budú fakt všade! 5 jarných doplnkov, ktoré nesmiete premeškať +17Budú fakt všade! 5 jarných doplnkov, ktoré nesmiete premeškať
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac