Celebrity, ktoré okúsili väzenie: Neuveríte, ktoré hviezdy boli v chládku!

Celebrity, ktoré okúsili väzenie: Neuveríte, ktoré hviezdy boli v chládku!
Obyvateľov nápravnovýchovných ústavov si často predstavíme ako rodených grázlov, vrahov, členov mafiánskych skupín, skrátka vyvrheľov od kosti. Nie vždy je to pravda. Niekedy sa za mrežami ocitnú aj hviezdy, ktoré vidíme v televízii či na plagátoch v našich izbách. V našej galérii pod článkom nájdete viacero slávnych hviezd, ktoré sa už niekedy ocitli vo väzení...

Hollywood ich už viac nechce: 20 hereckých hviezd, ktoré režiséri odmietajú obsadiť

Lil' Kim
Ak by ste si mysleli, že Lil' Kim mohla skončiť za mrežami akurát tak za fajčenie marihuany niekde na dámskych záchodoch, nie je to pravda. Zaplietla sa totiž do omnoho vážnejšieho incidentu. Táto cukríková raperka si odpykala ročné väzenie, lebo klamala porote pred súdom v súvislosti s vypočúvaním, keď svedčila krivo v prospech svojho priateľa, zapleteného do streľby na Manhattane v roku 2001.

Inšpirujú, aj keď nie sú hetero: 20 homosexuálnych párov, ktoré nám môžu ísť príkladom

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero ďalších celebrít, ktoré si vyskúšali väzenie. Vedeli ste o nich?

Autor: Marcos
Zdroj foto: Gettyimages


Super TEST! Som bohom sexu alebo absolútny amatér?
Otestuj sa

Galéria

Celebrity, ktoré okúsili väzenie: Neuveríte, ktoré hviezdy boli v chládku!Celebrity, ktoré okúsili väzenie: Neuveríte, ktoré hviezdy boli v chládku!Celebrity, ktoré okúsili väzenie: Neuveríte, ktoré hviezdy boli v chládku!+17Celebrity, ktoré okúsili väzenie: Neuveríte, ktoré hviezdy boli v chládku!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac