Známy slovenský moderátor Viktor Vincze práve oslavuje svoje 30-te narodeniny spolu s manželkou Adelou Vinczeovou. Pochválili sa tým aj na sociálnej sieti Instagram, kde zverejnili skutočne veľmi milú fotografiu…

Viktor Vincze
Zdroj: instagram

Viktor Vincze je teda o desať rokov mladší od svojej manželky, čo by sme naňho skutočne nikdy nepovedali. Svoje 30-te narodeniny oslavuje v rámci pandemických možností veľmi príjemne, čo je vidieť aj na fotografii, ktorú zverejnil na svojom osobnom profile na sociálnej sieti Instagram.

O Viktorovi Vinczem je známe to, že mu je blízka ekológia, a podľa nej sa aj snaží žiť a riadiť. Jeho príspevky na sociálnej sieti sú teda „ladené“ práve týmto smerom, stále apeluje na to, aby sa ľudia správali voči prírode zodpovednejšie a šetrnejšie. Nakupuje v secondhandoch a vôbec sa tým netají, práve naopak, pýši sa tým.

V dnešnej dobe konzumu je preto jeho zodpovedné správanie obzvlášť ukážkové a mali by sme si z neho brať príklad úplne všetci. Nakoniec ešte aj počas svojich narodenín vyzdvihol v príspevku svoj „ekologický narodeninový deň“. Adela ho ešte k tomu totálne šokovala až tak, že sa rozplakal!

Jeho manželka vraj preňho vyrobila dvanásť minútové rozhlasové pásmo popisujúce príbeh celého jeho života. To je krása!

Otvorte si našu galériu, kde sa dozviete viac a nájdete tam aj spomínanú fotografiu…