Celebrity Aj celebrity sú len ľudia: TOTO ich mrzelo pri rozchode najviac! Neuveríte, čo povedal Pitt...

Brad Pitt (54) je síce stále oficiálne manželom Angeliny Jolieovej, ale po siedmich rokoch partnerského a dvoch rokoch manželského života sa rozvádzajú.
ZDROJ: Profimedia

Rozchod vzťahu je vždy spojený s bolesťou. Tá sa nevyhýba ani celebritám. Aj mnohé veľké lásky skončili fiaskom a nikomu nepomáha rozmazávanie sporov v novinách. Niekedy však podobné správy môžu byť aj mementom, čo radšej ani neskúšať, ak je človek vo vzťahu. Môže sa nepekne spáliť.

Začiatok lásky je vždy príjemnejší, ako jej kolaps. Niekedy však bolesť môže mať aj pozitívny účinok. Aj mnohé celebrity si totiž spytovali svedomie a verejne priznali, čo ich na polámanom srdci bolelo najviac. A už by nikdy nespravili.

Jay-Z
Jay-Z
Zdroj: archív

Beyoncé  je kus sexy ženy. Lenže Jay-Z podľahol pokušeniu inej. Padli hádky, slzy a spevák na pár dní upadol do nemilosti. Priznal však chybu a všetko sa nakoniec podarilo urovnať. Aj vďaka tomu, že Jay-Z priznal pravdu. Podviesť nie je ťažké, ale najviac bolia slzy na tvári človeka, ktorého milujete. Pritom viete, že ste na vine.

#WANDASK