Ak budeme tvrdiť, že v našom šoubiznise doslova prevláda babyboom, nebudeme ďaleko od pravdy. Známy slovenský raper totiž priznal, že sa stane otcom a pridal sa tak k ostatným raperom, ktorí už otcami sú...

Majk Spirit to so svojou priateľkou myslí naozaj vážne.
Zdroj: Instagram.com/majkspirit

Raper Majk Spirit dlho tajil svoj vzťah s krásnou ukrajinskou modelkou Máriou. Podľa všetkého by mal ich vzťah trvať približne rok a pol. Tvrdíme, že „približne“, pretože to nikto, okrem nich, celkom presne nevie, kedy ich vzťah vlastne začal.

Obaja ho totiž dosť dobre skrývali, až sa nakoniec vystupňoval natoľko, že sa zasnúbili. To však nie je všetko, je vidieť, že je do nej náš raper poriadne zamilovaný, nakoľko celý jeho osobný instagramový profil je doslova preplnený jej fotografiami. Net sa čo čudovať, Mária je skutočne krásna žena.

Raper ju však nepožiadal o ruku v čase, keď už bola tehotná, a tak niet pochýb o tom, že vtedy, keď pred ňou pokľakol, ešte ani netušili o tom, že sa stanú rodičmi. Webový portál Pluska.sk prišiel s informáciou o tehotenstve, ktorú mal potvrdiť aj zdroj blízky samotnému raperovi: ,,Majkova priateľka Mária je tehotná. Je v treťom mesiaci a obaja sú nesmierne šťastní,“ povedal.

Raper sa so snúbenicou ale ešte k tejto prezradenej informácii nevyjadrili, takže je potrebné počkať. Každopádne, ak je to skutočne tak, budúcim šťastným rodičom gratulujeme a želáme im hlavne veľa zdravia.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete aj ich fotografie...