Speváčka Monika Bagárová má dcéru Rumiu s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom. Rozkošné dievčatko oslávilo koncom mája 3. narodeniny.

Česká kráska najnovšie v relácii Mámy sobě na televízii Prima priznala, že dcérku stále dojčí. Dojčenie vníma ako rituál, Ruminku kŕmi materským mliekom pri zaspávaní a aj preto ju nenecháva cez noc u starých rodičov, píše magazín EVA. "Rodina sa už so mnou o tom nerozpráva, pretože vie, že je to zbytočné. Je to taká vec, s ktorou ako mama bojujem. Ja mám vlastne to dojčenie rada, je to také emočné spojenie s dieťaťom a neviem to úplne rozseknúť, aby sme prestali,“ povedala Monika.

Princeznička Rumia oslávila 3 roky.
Princeznička Rumia oslávila 3 roky.
Zdroj: Instagram Monika Bagárová

Speváčka už mala ambíciu s touto formou kŕmenia prestať a vyhľadávala na internete rady ako na to. Avšak napokon to nevydržala. "Bolo obdobie, keď sme boli štrnásť dní doma, boli sme prechladnuté a Ruminka chcela dojčiť napríklad osemkrát za deň. Ja som bola úplne hotová, pretože to bolo každú chvíľu. Tak som sa na internete dočítala jeden tip, vyskúšala som ho a ono to zagungvalo. Lenže ako som bola vyčerpaná a unavená, tak som to večer nevydržala a dala jej napiť,“ vysvetlila Bagárová. FOTO Z KRÁSNEJ OSLAVY RUMINKINÝCH 3. NARODENÍN SI POZRITE V GALÉRII!