Moderátorka Barbora Krajčírová sa svojím fanúšikom častokrát prihovára prostredníctvom sociálnej sieti, kde otvorene debatuje o rôznych témach. Najnovšie však odhalila aj tajomstvo priamo z pôrodu..

Na najnovšej fotografii si v popise zaspomínala na deň pred pôrodom ročného syna Kristiánka a prezradila niečo, čo doteraz nikto netušil. Tajnôstky robila aj v deň počatia a to dokonca aj pred svojími najbližšími. "Celej mojej zvedavej rodine som povedala iný dátum a tvárila som sa, že idem na kontrolu," prezradila známa blondínka.

Zmena na pôrodnej sále!

Prekvapenie to bolo najmä pre jej rodičov a to hneď dvojnásobné. Nielenže im zatajila konkrétny deň, kedy sa malý Kristián narodí, ale dokonca aj jeho meno. "Celé tehotenstvo sme mali totiž pripravené iné. Zmena nastala na pôrodnej sále," priznala s úsmevom Barbora.


Zdá sa, že niekedy si môžete všetko do detailov naplánovať, ale osud to zmení mihnutím oka. V tomto prípade však išlo o veľmi úsmevnú výmenu a musíme povedať, že synovi vybrala naozaj krásne chlapčenské meno. Čo poviete?

Pozrite si našu galériu, kde nájdete fotografiu s malým synom známej moderátorky