Poslankyňa Európskeho parlamentu za stranu Smer-SD Monika Beňová (54) sa opäť buchla po vrecku! Na výlete vo Vysokých Tatrách sa ukázala v hriešne drahom kúsku, z ktorého ceny sa vám zaručene zatočí hlava!

Monika Beňová sa napriek pokročilému veku rozhodla mať ešte jedno dieťa a je veľmi šťastná, že sa to podarilo. Má krásnu rodinku a hoci je Monika pracovne vyťažená, všetok voľný čas si užíva so svojím partnerom a dcérkou Leou.

Beňová sa aktuálne prihlásila svojim fanúšikom z Vysokých Tatier, kde trávi výlet so svojím partnerom, advokátom Ľubomírom Klčom (38), a ich malou dcérkou. Na dovolenke ich sprevádzajú aj kamaráti z Brazílie. „Sú tu prvý raz a veľmi sa im tu páči. Počasie bolo príjemné na prechádzku aj na langoše, Kofolu namiesto Coca-Coly a ten vzduch, ten bol najviac,“ napísala politička na sociálnej sieti.

„My ešte pár dní ‚tatrujeme‘. Je tu krásna jeseň,“ pripísala europoslankyňa k fotke, kde ju vidno v hriešne drahom oblečení, na ktoré by určite nestačil ani dvojmesačný plat bežného Slováka! Ako spomína plus1deň, ide totiž o jeden z najlepších dizajnérskych kúskov v kategórii dámskych páperových búnd v roku 2022, ktorý stojí v prepočte neuveriteľných 2 984 eur! Ak by ste si takúto bundu chceli predsa len kúpiť, máte smolu, je totiž už beznádejne vypredaná. FOTKU BEŇOVE NÁJDETE V GALÉRII!