Nie je nič krajšie, ako príchod na svet vytúženého dieťaťa. Svoje o tom vie aj svetoznámy herec, ktorý sa už čoskoro stane po štvrtýkrát otcom…

Josh Brolin a Kathryn Boyd: Do tretice všetko dobré. Josh Brolin zbalil Kathryn Boyd a stala sa jeho treťou manželkou. Treba povedať, že ani prvé dve rozhodne neboli šeredky.
Zdroj: Gettyimages

Herec Josh Brolin, ktorého celý svet pozná ako Thanosa zo slávnej "marvelovky" Avengerov, má skutočný dôvod na radosť. S manželkou Kathryn Brolin už totiž čoskoro privítajú na svet dieťatko, na ktoré sa už veľmi tešia.

Malo by sa narodiť už v decembri. „Brolin neustále rastie,“ napísali pod fotku na sociálnej sieti, ktorá je plná lásky a nehy. Pod fotkou sa objavilo kopec gratulačných komentárov a jedným z nich bol dokonca od samotného budúceho otca, ktorý si z toho vtipne vystrelil. Napísal: „Páni. To je skvelé! Blahoželám… Počkajte, ČO?!?!“

Brolin bude mať so súčasnou ženou Kathryn Brolin teda dve deti, a ďalšie dve (dvadsaťšesť ročnú dcéru Eden a tridsaťdva ročného syna Trevora) má z predošlého manželstva s Alenou Adair, s ktorou boli spolu šesť rokov.

Nezabudnite si otvoriť našu galériu, kde nájdete spomínanú krásnu fotku jeho tehotnej manželky…