Sympatická speváčka má doma doslova oázu pokoja. Ak milujete romantický štýl anglického vidieka, budete bez slova. Je to dokonalosť!

Historicky prvá víťazka SuperStar, ešte z roku 2005, Katka Koščová je mamou na plný úväzok. Stará sa o dve milované deti, syna a dcérku. A imidž si vytvorila aj vďaka tomu, že rozhodne nepatrí k tým ženám, ktoré extrémne dbajú o svoj zovňajšok a prísne si strážila kilá. Speváčke sa však nedávno podarilo výrazne schudnúť a je z nej celkom iná žena. Chudnúť sa rozhodla rozumne s vyváženou stravou. Netrápila sa nezmyselnými diétami a výsledok sa dostavil.

Knihy, drevo a láska - tak by sa dal troma slovami charakterizovať domov našej obľúbenej speváčky. Teraz pred Vianocami brázdi Katka Slovensko a vystupuje na vianočných koncertoch a tak jej isto padne dobre vrátiť sa do svojho útočiska, ktoré tak s vkusom a láskou formovala dlhé roky. Katka býva aj s rodinou na vidieku v blízkosti Prešova. Jej sestra dokonca býva s rodinou v susednom dome a sestry majú spoločnú záhradu. Katka k nej vybudovala krytú terasu, ktorá hlavne v lete poskytuje príjemný tie a chládok pred spaľujúcim slnkom.

Ale aj vnútro domčeka je očarujúce. Veľa dreva, jemné motívy kvetov a farby robia z obyčajného domu oku lahodiace útočisko. Jednoduchý nábytok dopĺňajú farebné umelecké diela, ktoré dodávajú priestoru jedinečnosť. Katka nedá dopustiť ani na záclony, koberce a prehozy, ktoré vytvárajú dojem útulnosti a tepla domova. A tá kuchyňa! FOTO NÁJDETE TU