Celebrity Čože?! Najprv prekonala koronavírus, a teraz je TEHOTNÁ? Ukázala fotografiu, ktorá dokazuje...

tehotenstvo
ZDROJ: Pixabay

Momentálne sa po celom svete vo veľkom testuje na koronavírus (COVID-19), neobišlo to ani svetové celebrity, ktoré sa ho obávajú a potrebujú si byť isté, že sú v poriadku a zdravé. Jednou z týchto celebrít je aj známa modelka, ktorá navyše prišla s informáciou…

Heidi Klum a Tom Kaulitz sa vzali.
Zdroj: Profimedia

Patrí medzi ženy, ktoré sa nikdy netajili tým, že chcú mať veľa detí. Jej pozitívny vzťah k deťom dokazuje aj fakt, že ich má až štyri, čo na svetovú topmodelku nie je málo. Heidi Klum však už „ťahá“ na päťdesiat rokov, a tak by len málokto čakal, že ešte prekvapí novinkou, s ktorou prišla naposledy na sociálnej sieti.

Po boku svojho súčasného manžela, ktorého si dokonca vzala až dvakrát po sebe, druhýkrát minulý rok na nádhernom mieste na Capri, vyzerá veľmi šťastne.

Určite ho poznáte, ide o známeho muzikanta Toma Kaulitza z kedysi mimoriadne populárnej chlapčenskej kapely Tokio Hotel. Vo februári minulého roka sa teda rozhodli úradne spečatiť svoju lásku, a o čosi neskôr sa tak rozhodli urobiť opäť veľkou a honosnou svadbou na krásnom talianskom ostrove Capri.

Topmodelka Heidi Klum však už predtým bola dvakrát vydatá. Najprv za známeho kaderníka celebrít menom Ric Pipino, neskôr za skvelého speváka Seala, a napokon za Toma Kaulitza, ktorý je od nej o sedemnásť rokov mladší.

Takto sa v pondelok bozkávali Heidi Klum a jej priateľ Tom Kaulitz.
Zdroj: Profimedia

Ani jeden z nich však nemá problém so zdieľaním svojho súkromia, napokon, zrejme sa tomu ani veľmi nemôžu vyhnúť. Heidi Klum má už z predošlých manželstiev štyri deti – Helene (15), Lou (10), Henryho (14) a Johana (13). Teraz však prišla so šokujúcou novinkou, ktorá podnietila poriadnu debatu o tom, či nie je náhodou opäť tehotná, no tentokrát s Tomom, ktorý by sa tak stal po prvýkrát otcom!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografiu aj s informáciou, či je alebo nie je tehotná!

#WANDASK