Dara Rolins (50) je známa tým, že má zväčšené prsia, pred rokmi absolvovala operáciu viečok a nos má vylepšený už trikrát. Najnovšie má ďalšiu zmenu. A tou sa verejne pochválila.

Dara Rolins je už nejaký ten čas sťastne zadaná. Pár tvorí s Pavlom Nedvědom. Len nedávno obletela médiá správa o odchode bývalého futbalistu z postu viceprezidenta futbalového klubu Juventus.

Konečne sa na „staré kolená” rozhýbala. To si možno pred rokom povedali jej fanúšikovia. A práve tí jej dlho vyčítali jednu vec, a to jej dolné krivé zuby. Že prečo, keď má už niekoľko vylepšení na sebe, si nevyrieši strojček na zuby. A Dara išla do toho a dnes sa teší výraznej zmene!

„Viem, že niektorí z vás v komentároch často kritizovali moje krivé zuby. Vraj keby som si miesto novej kabelky kúpila radšej nové zuby. Niežeby som preto večer nemohla spať,  keby som si totiž pripúšťala všetko, čo na mne kto kritizuje, skáčem z mosta každý druhý deň. Ale je pravdou, že najrovnejšie neboli. A v dôsledku toho, že podobný problém riešila aj moja Lola (dcéra, pozn. red.), rozhodli sme sa ísť do toho spoločne. Dnes je ten deň „D”, keď som po necelom roku zamávala strojčeku na rozlúčku." FOTO NÁJDETE TU