Celebrity

Depresia dostihla aj ich! TIETO celebrity ňou veľmi trpia... (FOTO)

NEW YORK, NY - JUNE 12:  Jon Hamm takes part in SiriusXM's Town Hall with the cast of 'Tag' hosted by SiriusXM's Michelle Collins on June 12, 2018 in New York City.  (Photo by Cindy Ord/Getty Images for SiriusXM)
Zdroj: Cindy Ord

Jon Hamm

Presne, ako u jeho postavy Dona Drapera, ktorú stvárnil vo filme „Bláznivý muž“, aj Jonova psychika je zaťažená mnohými ťažkými stavmi. Sám herec celkom otvorene rozpráva o svojich problémoch s depresiou a tiež priznal, že najťažšie obdobie prežíval na škole, keď umrel jeho otec. Nedá dopustiť na benefity terapií a odporučil by ich každému. Podľa neho žijeme v dobe, kedy priznanie sa k akejkoľvek negatívnej záležitosti predstavuje prejav slabosti a pritom je to naopak: „Vedieť požiadať o pomoc je znakom obrovskej sily človeka a nikto by sa zato nemal hanbiť.“

Lady Gaga
Zdroj: Shutterstock

Lady Gaga

Nie je žiadnym tajomstvom, že popová hviezda bojuje celý život s depresiami aj vnútorným nepokojom. Gaga sa ani nehanbí priznať, že na depresie musí užívať medikamenty. Podľa nej je nesmierne dôležité, aby ľudia o mentálnom zdraví hovorili. „Zdieľaním svojich problémov sa stávame silnejšími,“ vyjadruje svoj názor.