Vďaka seriálu Priatelia sa stal herec Matthew Perry známym po celom svete a zarobil milióny, v súkromnom živote to s ním však ide dole vodou. Veď posúďte sami..

Matthew roky bojoval so závislosťami aj obezitou a zdalo sa, že jeho život je doslova prekliaty. Nehovoriac o tom, že pred pár rokmi ho prasknuté črevo takmer stálo život a trvalo dlhé mesiace, kým sa zotavil. Po viacerých neúspešných vzťahoch s herečkami ako Julia Roberts či Lizzy Caplan už len málokto veril, že nájde tu pravú. No stalo sa! Minulý rok v novembri konečne pokľakol  pred mladou manažérkou Molly. Práve ona mu bola oporou v časoch, keď nevedel, ako ďalej.

 

Herec je však nepoučiteľný a zdá sa, že o svoju snúbenicu môže prísť. Vyplávalo totiž napovrch, že pred rokom, keď už bol zadaný, flirtoval na internetovej zoznamke s 19-ročnou Kate Haralson. Tá pre portál Page Six porozprávala o tom, že si myslela, že to bude sranda, no neskôr jej prišiel rozhovor so slávnym 51-ročným umelcom zvláštny a nevhodný. Obzvlásť nevhodná jej prišla otázka: "Som taký starý, ako tvoj otec?". V skutočnosti je herec ešte o rok starší.

"Mnoho ľudí hovorilo, že som tyranka a zlý človek, keď to zverejňujem, a bolo mi z toho trochu zle. Na druhej strane mám pocit, že kopa ľudí z Hollywoodu sa prihovára mladučkým dievčatám a to je podľa mňa niečo, o čom by mali ľudia vedieť," povedala Kate pre portál. Dodala, že sa s hercom nikdy osobne nestretla, no navrhol jej to nenápadne slovami, že si možno raz spraví test na covid a príde. "Úprimne si myslím, že to fakt nie je v poriadku, keď takíto starší muži píšu tak mladučkým dievčatám," uzavrela. Pozrite si fotky Matthewa a jeho snúbenice v našej galérií.