Bývalá tenistka, ktorá si v týchto mesiacoch užíva materstvo, pred pár dňami poriadne rozvírila hladinu, keď ju novinári doslova pristihli, ako sa nechala spolu s manželom prednostne zaočkovať proti koronavírusu, a pritom na to nemala žiadne právo…

ŠPORT: DOMINIKA CIBULKOVÁ TESTOVANIE
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Dominika Cibulková je v týchto dňoch určite v nepohode. Nevedno, nakoľko ju skutočne trápi to, že bola prednostne zaočkovaná proti koronavírusu, aj keď čakacia listina na vakcínu je príliš dlhá a nárok na ňu majú v tomto období iba zdravotníci a študenti medicínskych odborov.

Napriek tomu hneď v ten deň zverejnila k tejto kauze na svojom Instagrame aj ospravedlnenie, v ktorom jej „je veľmi ľúto, že sa nechala voviesť do omylu, keď sa pri sprevádzaní blízkeho v nemocnici len informatívne opýtala, v akom období by mohli prísť na rad pri očkovaní.“

Svojím konaním však pobúrila celé Slovensko a mnohí neuverili tomu, že nebola prednostne zaočkovaná len vďaka konexiám. Strhla sa tak poriadna vlna nenávisti hlavne na sociálnych sieťach, čo zrejme viedlo k tomu, že sa Dominika rozhodla ísť do prvej línie a pomáhať pri vakcinácii obyvateľov.

„Ponúkam svoju pomoc. Chcem využiť ponuku ministerstva zdravotníctva, aby som ako dobrovoľníčka pomohla v prvej línii a v tejto veci som už ministerstvo kontaktovala," napísala pod príspevok na sociálnej sieti. Zúčastnila sa tak testovania v Bratislave, na mobilnom odberovom mieste v Národnom ústave detských chorôb. Vyrojili sa však aj otázky na to, kde je jej manžel a prečo nepomáha aj on.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete jej fotografie v koronovom obleku...
Anketa
Myslíte si, že bolo v poriadku, že sa dala Dominika Cibulková prednostne zaočkovať, aj keď nepatrí medzi zdravotníkov ani strategický personál?
  • 88%
  • 4%
  • 8%