Bývalá profesionálna tenistka Dominika Cibulková opäť prekvapila. Popri materskej dovolenke si zakladá biznis spojený s jej vášňou. S akou novinkou prišla?

Dominika počas celej svojej kariéry inklinovala k móde. Jej vášeň bola viditeľná najmä na Instagrame, kde sa delila o svoje každodenné outfity. Na materskej však zistila, že jej jedna vec spojená s módou pre deti  na Slovensku veľmi chýba. O čo ide? "Pekný obchod, kam by som sa chcela vracať a so značkami, ktoré sa mi páčia,” zverila sa.

Domča sa preto rozhodla konať a zakladá obchod, ktorý by mal vyplniť dieru na trhu. "Samozrejme popri všetkých povinnostiach, ktoré k materstvu patria, som ale nezabudla na moju ďalšiu vášen a to je láska k móde," uviedla tenistka, ktorá štartuje obchod s detským oblečením, ktorý bol inšpirovaný jej synom Jakubkom. 

Obchod Dominiky Cibulkovej
Obchod Dominiky Cibulkovej
Zdroj: Instagram

Syn Jakubko má na jej podniku veľkú zásluhu, a tak nikoho neprekvapuje, že sa bude volať po ňom. "A samozrejme, že obchod sa nemohol volať inak ako po ňom - Baby J , pretože práve on bol dôvod celého tohto nápadu."

Dominika zakladá biznis s jej dobrým kamarátom a stylistom v jednom Andrejom Kusalíkom. "Budeme prinášať veci a značky, ktoré sú naše najobľúbenejšie a Jakubko v nich vyrastá a sprevádzajú ho od narodenia, aj vám. Interiér obchodu a celá identita značky #babyJ je veľmi jemná a odráža všetko, čo mi pripomína Jakubka, keď bol ešte úplne malé bábätko,” ozrejmila Dominika.

Dominike k jej novému obchodu gratulujeme. Fotky obchodu a Jakubka nájdete v našej galérii TU