Krásna tmavovláska Dominika Kavaschová, ktorú sme mali možnosť vidieť napríklad aj v Oteckoch, je čerstvou maminkou. A už aj stihla využiť teplé jarné počasie a vyšla na prechádzku s kočíkom…

Maia je na svete.
Maia je na svete.
Zdroj: Instagram

Herečka a speváčka Dominika Kavaschová nám už ukázala aj krásny kočiar, v ktorom kočíkuje svoje čerstvo narodené bábätko. Je teda vidieť, že si materstvo veľmi užíva a po krátkom čase, len čosi vyše mesiaca,  už aj „prevetráva“ krásny ružový kočiar.

Z malinkej Mai, ktorá sa narodila 5. mája, je už teraz malinká princezná. Obaja rodičia, Dominika Kavaschová aj jej snúbenec Daniel Fischer, si tak svoju dcérku skutočne veľmi užívajú.

„Zažila som toľko, že sa to nedá ani opísať slovami. Obdivujem silu, ktorú som v sebe objavila. Pozdravujem všetky ženy, ktoré ma strašili pred tehotenstvom aj pôrodom a vety ako „veď počkaj, keď toto a veď počkaj, keď tamto“... už nikdy nebudem počúvať a dopredu sa strachovať a ja sama žiadne bu bu robiť nikomu nebudem, skôr naopak. Musíme sa povzbudzovať,“ napísala Dominika na svojom Instagrame.

Teraz navyše pridala fotku zo spomínaného kočíkovania, na čo jej reagoval aj hokejový komentátor Boris Valábik: „Malinká sa už na mňa teší?“

Veríme, že určite áno. Otvorte si našu galériu, kde nájdete prvé fotky Dominiky Kavaschovej z kočíkovania…