Ema je na sociálnych sieťach populárna najmä vďaka šíreniu sebalásky. Iba nedávna pridala fotku bruška a šokovala svojich fanúšikov.

Dcéra Sone Müllerovej a Richarda Müllera odštartovala svoju modelingovú kariéru ako štrnásťročná, vďaka čomu mohla cestovať po svete už ako tínedžerka. Šoubiznisové prostredie sa pre ňu však stalo extrémne toxickým, nehovoriac o nekompromisných podmienkach v modelingu, ktoré ju potrápili najmä v otázke ideálnych mier.

Ema v rozhovore pre Refresher priznala, že napriek tomu, že dodnes nemá zdravý vzťah k jedlu, sama so sebou je už vyrovnaná. "Stále sa občas prejedám, lebo jedlo je môj „support system“. Taký „rekomfort“ – keď som smutná alebo vystresovaná, najem sa. Už sa to snažím akceptovať, hovorím si, že to dobré jedlo si dám, ale nemusím zjesť tri porcie. Výčitky sa vždy objavia, to je taký reflex, ale viem s nimi narábať lepšie. Keď som sa prejedla v minulosti, zjedla som ešte viac, pretože som mala výčitky a potrebovala som ten „rekomfort“. Bol to zacyklený kruh."

Ema aktuálne pôsobí v Paríži v oblasti fashion PR.
Ema aktuálne pôsobí v Paríži v oblasti fashion PR.
Zdroj: Branislav Šimončík

 

O tom, že má Ema to najhoršie za sebou, svedčí aj táto fotka odhaľujúca jej bruško v celej svojej kráse! "Viac takých ľudí, ako si ty!" odkázala Eme sledovateľka. Podobných komentárov je pod fotkou ix: "Celá ja, keď ma nikto nevidí," alebo: "Ty naša Bohyňa... si úplne úžasný človek."FOTKU NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII TU