Evelyn si prešla peklom!

Kariéra Evelyn začala prudko stúpať. Dostala príležitosť vystriedať na moderátorskom poste Kvetku Horváthovú v šou Farma. Neskôr moderovala šou Lego Maters. Túto jeseň však blondínku nikto do svojich radov nepovolal. Po štyroch rokoch Evelyn na Farme skončila a nahradil ju muž, herec Marek Fašiang. Odvtedy sa na televíznych obrazovkách neobjavila a menej aktívna bola aj na sociálnych sieťach. Čo sa s ňou stalo?!

Moderátorka a komička Evelyn.
Moderátorka a komička Evelyn.
Zdroj: Instagram Evelyn

"Malý reminder z Ríma A.K.A z Trnavy Talianska, že bude dobre. Môj polo sabatikal ide na výbornú! Tak som si povedala, že život sa má aj nejako žiť, nie len overthinkovať a pracovať, a to som dlhú dobu robila bez toho, aby ma to nejak duševne napĺňalo. Bojovala som mesiace s depresiami a každý kto to zažil vie, že sa to zdá byť vždy ako prehraný boj… ale nie je. Ide to pomaličky a veľakrát spravíte jeden krok dopredu a tri kroky vzad, ale predsa sa hýbete a aj to je dobré. Je to strašidelné v tom, že necítite žiadnu radosť," začala svoj príspevok Evelyn.

FOTO EVELYN PO BOJI S DEPRESIAMI TU

"Cítite len beznádej a pre nás emotívnych je necítiť žiadnu emóciu ako hotové peklo… ale veľmi mi pomáhalo, keď moji priatelia a rodina boli pri mne a nebáli sa mi povedať ( 1000 krát dookola), že to prejde a že raz bude dobre (aj keď som tomu neverila). Po mesiacoch prichádzajú dni, keď naozaj dobre je …asi preto som nesmierne rada za dni plné smiechu a ľahkosTi ako boli tieto. Tak len, že trpezlivosť prináša nielen ruže, ale aj pokoj na duši. Troška som vystúpila z bežného kolotoča a pripomínam si v čom všetkom vie byť život krásny … možno nie je nádherný každý deň, ale o to viac si vážim keď také sú. Toto bol jeden z nádherných víkendov v Ríme - videla som síce nula pamiatok, ale zážitok to bol skvelý," prehovorila úprimne k fanúšikom. Zverejnila aj svoju AKTUÁLNU FOTO, KTORÚ NÁJDETE TU