Americká herečka s kubánskymi koreňmi má mnoho obdivovateľov na celom svete. A práve preto sa rozhodla prehovoriť o probléme, ktorý trápi mnohé ženy, len sa hanbia o tom hovoriť.

Evu poznáme ako krásnu ženu s výraznými črtami, píše magazín EVA. Tmavú pokožku, tmavé vlasy a hnedé oči zdedila po svojich kubánskych predkoch. Vďaka zdedeným génom a vysokej hladine mužských hormónov však zarastá na tvári. Neposlušné chĺpky sú také vytrvalé, že si ich musí dávať pravidelne odstraňovať u odborníčky. Táto procedúra sa označuje ako dermaplaning. Ide o odstraňovanie chĺpkov pomocou skalpela. Herečka to celé vníma s humorom a ako sama hovorí: „Som zviera, takže to potrebujem každý druhý deň!“

Eva Mendes
Eva Mendes
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ci_NL6JPLi4/

Eva neváhala a na svojej sociálnej sieti zverejnila príspevok z jej beauty procedúry, ktorý zahŕňa aj holenie tváre. Takto chcela motivovať aj ostatné ženy s podobným príbehom, aby sa nehanbili a o svojom probléme verejne hovorili. Celú procedúru si Eva užívala, napokon, žiletku používala už slávna Marylin Monroe, aby mala tvár dokonale hladkú. Tento zákrok je veľmi obľúbený a pleť je naozaj hladká, len si to vyžaduje pravidelnosť.