Chcela dať Slovenkám tipy na trendy fashion kúsky, no neuspela. „Máš na viac,“ odkazujú bývalej tanečnici jej sledovatelia na sociálnej sieti. Katka sa však bráni.

Katka, ktorú mnohí poznáme pod dievčenským menom Štumpfová, rozbehla na svojej sociálnej sieti úspešnú kariéru influencerky. Svojim sledovateľom radí v oblasti výživy, bytového dekoru, detských doplnkov či módy. Popri materskej dovolenke si rodinný rozpočet vylepšuje spoluprácami s fashion značkami, ktoré jej za to, že sa ukáže v outfitoch z ich dielne, štedro platia. Lenže posledné stylingy akosi náročným Slovenkám neulahodili.

Prečo sa skrývaš?

„Sú aj šaty na leto, ktoré postavu zvýraznia, nie zakryjú,“ radí usmievavej blondínke fanúšička. Katka totiž na svojej instagramovej nástenke zverejnila video v niekoľkých šatách, ktoré sú síce pohodlné, ale majú voľný strih a nevyzdvihujú jej tréningami vymakané telo. „Kati, ty máš naviac, niečo sexi, elegantné a hlavne kvalitnejšie materiály, ty si taká kočka predsa,“ pridala sa ďalšia, na čo jej Jakeš odpísala, že si stojí za kvalitou materiálov a nepočíta s tým, že by jej módny vkus mohol ulahodiť každému.

Katka týmto outfitom neulahodila svojim fanúšičkám.
Katka týmto outfitom neulahodila svojim fanúšičkám.
Zdroj: instagram

Nemusí sa vám to páčiť

„Ženy, vy ste mimo? Preto, že je chudá, tak má chodiť v krátkom a obtiahnutom?“ strhla sa slovná prestrelka pod postom bývalej hviezdy Let´s Dance. „A keby chodí v krátkej obtiahnutej sukni, tak jej určite píšete ďalšie urážlivé komenty, že matka sa nemá takto obliekať ako pubertiačka,“ pridali sa na obranu ďalšie Slovenky. „V lete sú voľné šaty najlepšie. Vo všetkých vyzeráš pekne, prirodzene dievčensky Katka,“ potvrdila jej ďalšia. Nelichotivých komentárov však pod postom blondínky stále pribúda, a tak sa k téme vyjadrila aj samotná Jakeš: „Bolo by naivné si myslieť, že sa bude môj výber každému páčiť. Toto je môj štýl, a ja som veľmi rada, ak sa niekto inšpiruje. A k nie, tak to je tiež v poriadku. Ale prosím, nehejtujte, to fakt nie je na nič dobré,“ žiada v instragramovom príbehu populárna blondínka. „A na margo toho, že skrývam svoju postavu – ja necvičím preto, aby som chodila v úzkych minišatách,“ dodala Katka. VIAC JEJ OUTFITOV NÁJDETE V GALÉRII!

VIAC FOTIEK TU!