Ani moderátorom nebolo v tej chvíli všetko jedno. S napätím čakali, či vyžrebovaná Zuzana z Prešova zdvihne telefón. Veď mala šancu na 400-tisíc! Najprv si vydýchli, diváčka sa prihlásila prakticky okamžite. Bolo počuť, že reláciu doma sleduje. Lenže ju pozerala cez internet, obraz sa zobrazoval oproti televíznemu vysielaniu neskôr, takže heslo v časovom limite nevidela. Pre 3 sekundy prišla o 400-tisíc, márne po uplynutí limitu neustáe opakovala heslo.

Prvá časť očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra.
Prvá časť očkovacej lotérie Byť zdravý je výhra.
Zdroj: RTVS

Aj skúsení moderátori boli zaskočení. „Nechcem sa k tomu vyjadrovať. Samozrejme, že aj nám bolo tých ľudí ľúto. Ale neviem, čo by som k tomu mal viac povedať,“reagoval Marcel Forgáč.

„Od začiatku to bol poriadny adrenalín. Keď som videla to obrovské osudie a uvedomila si, aké veľké peniaze sú v hre, ktoré môžu niekomu naozaj zmeniť život, bolo to priam neuveriteľné. Ja to s divákmi extrémne prežívam a mrzí ma, ak sa to nepodarí. Všetkým to veľmi prajem. S Marcelom i štábom po vysielaní preberáme celý priebeh. Sme radi, že sme mohli odovzdať aspoň jednu obrovskú výhru,“ povedala Vera Wisterová.

 

VTIPY OHĽADNE LOTÉRIE SI POZRITE V GALÉRII