Adela oslávi v októbri 41 rokov, no jej postava je dokonalá, píše pluska.sk! Pozrite si jej fotku v plavkách a posúďte sami.

O Adele je známe, že navštevuje fitnescentrum a dbá na zdravú výživu a sladkostiam sa vyhýba. Napriek tomu, že minulú jeseň oslávila okrúhlu 40-ku, postavu jej môžu závidieť aj oveľa mladšie ročníky. Presvedčila o tom aj v čase jej svadby, keď si na druhý deň po veselici dopriala oddych s rodinou pri bazéne a ukázala sa v čiernych plavkách. Podobne to bolo aj minulý rok v lete, keď ju manžel Viktor zvečnil u nich na terase iba v bikinách.

Moderátorka Adela Vinczeová.
Moderátorka Adela Vinczeová.
Zdroj: instagram/@trochu_inak_s_adelou

Prešiel rok a Adela sa opäť ukázala v plavkách. Manželia sa vrátili z dovolenky a Vincze dal možnosť fanúšikom na Instagrame, aby sa ho pýtali na všetko, čo ich zaujíma. A pri otázke, čo je podľa neho ženskosť, zverejnil vyškerenú manželku pri bazéne.

„Toto je ženskosť aj s tým výrazom tváre. A inak nie som veľmi na toto delenie mužskosť – ženskosť. Keď je niekto so sebou vyrovnaný a je v pohode, tak je funkčný. Bez ohľadu na to, či je mužom alebo ženou,” napísal Viktor k fotke Adely v plavkách.

FOTKU ADELY V BIKINÁCH NÁJDETE V NAŠEJ GALÉRII!