Má 51 rokov a stále vyzerá výborne! Pôvabná herečka Catherine Zeta-Jones a jej manžel Michael Douglas dovolenkujú v Španielsku, píše pluska.sk. Pozrite si ich fotografie, ktoré vám vyrazia dych!

Catherine Zeta-Jones má dokonalú postavu aj po 50-ke! Waleská herečka dala prostredníctvom sociálnej siete Instagram opäť nazrieť do svojho súkromia. Z dovolenky najskôr zverejnila sériu zaľúbených selfie s manželom, na ktorých je jasne vidieť, že ich láska nevyhasla ani po vyše 20 rokoch manželstva. Okrem toho sa pochválila aj dokonalou postavou, na ktorej pravidelne tvrdo maká.

Na palube svojej jachty nakrútila krátke video, na ktorom cvičí jógu. Oblečené mala iba čierne plavky, v ktorých dokonale vynikla jej štíhla postava. Okrem toho je vidieť, že Zeta-Jones je dokonale ohybná aj vo svojich 51 rokoch a problém jej nerobia ani tie najťažšie cviky.

Catherine Zeta-Jones zverejnila horúcu selfie z dovolenky.
Catherine Zeta-Jones zverejnila horúcu selfie z dovolenky.
Zdroj: Instagram/catherinezetajones

Prominentný pár zavítal v auguste roku 2019 aj na Slovensko. Po príchode do nášho hlavného mesta strávili dve noci v hoteli Grand Hotel River Park, kde boli ubytovaní v prezidentskom apartmáne na 10. poschodí. Po dvoch dňoch sa presunuli vrtuľníkom do Vysokých Tatier.  „Bratislava sa im páčila, ale nič viac nevieme. Nechceli sme ich rušiť. V reštaurácii boli približne hodinu. Catherine si objednala morského vlka a tuniakový tatarák, Michael si dal iba sviečkovicu s rukolou a parmezánom," povedal pre denník Plus JEDEN DEŇ majiteľ reštaurácie Massimo Ristorante.

VIAC FOTIEK V GALÉRII!