Speváčka Dara Rolins sa rozhodla vycestovať do tepla. Pochválila sa aj zábermi z dovolenky, no všimli sme si niečo zaujímavé, píše pluska.sk

Dara Rolins je už dlhodobo známa tým, že sa rada odhaľuje, čo viackrát už naštvalo viacero ľudí, prečo má takú potrebu sa pretŕčať. Niekedy jej venujú poriadne ostré komentáre. Ona si však už na to zvykla a hejterov nerieši, aj keď, ako nám nedávo prezradila, niekedy ju to poriadne zamrzí, čo jej ľudia píšu. 

Dara Rolins
Dara Rolins
Zdroj: Instagram

Najnovšie zverejnila záber v plavkách, čím všetkým dala na známosť, že znova mala potrebu odletieť do tepla a načerpať nov=u energiu. "A tak ako spievam vo Ver mi, občas musím z toho kolobehu vypadnúť, mať vo vlasoch vietor alebo piesok a morskú soľ,"napísala k fotke, ako leží na pláži v plavkách. Rolins tak opäť predviedla sexi krivky, no ľudia si všimli niečo iné. Blondínka je totiž na nej bez štipky mejkapu a nehanbila sa tak ukázať svoju pravú tvár. A práve to ocenili aj viaceré jej fanúšičky. 

PRIRODZENÉ FOTO DARY V PLAVKÁCH A S VRÁSKAMI V GALÉRII TU

"Krásna a prirodzená fotka," reagovala jej jedna fanúšička. "Stále si nádherná,"odkázal jej istý Andrej. Treba uznať, že oproti iným známym ženám, ktoré sa hanbia ukázať bez mejkapu, Dara krátko pred 50-kou s tým problém nemá.