Jasmina a Rytmus oslavovali. Sanel, syn zaľúbeného páriku, mal dva roky. Okrem narodeninovej oslavy sa na sociálnych sieťach podelili aj o dojímavé slová k jeho narodeniu.

Sanel Patrik Vrbovský ani netuší koľko šťastia v živote má. Oslava na počesť jeho druhých narodenín bola vo veľkom štýle. Rodičia sa vyšantili a ich ratolesti kúpili preliezku v tvare rakety. Na sociálnych sieťach sa podelili aj s  fotkami výletu do Viedne, kde začali oslavy jeho narodenín.

Samozrejme, darčeky nie sú všetko, a to potvrdila Jasmina a Rytmus na Instagrame. Obaja napísali dojímavý text spojený s fotkou ich rodiny. "Dnes už viem, že som sa narodila práve preto, aby som bola Tvojou mamou. Ďakujem za nádherne dva roky a prajem Ti, aby si bol stále týmto šťastným dieťaťom akým si. To ti želám zo všetkého naviac, pretože je to dar od Boha, vedieť si vychutnávať život vedieť si užívať šťastie je mojou každodennou modlitbou pre Teba," napísala Jasmina. 

Oslava narodenín malého Sanela
Oslava narodenín malého Sanela
Zdroj: Instagram

Rytmus nezaostával a podelil sa o takýto odkaz s myšlienkou, že si to jedného dňa Sanel prečíta: "Nany moj najdrahší prajem ti, aby si každú situáciu v živote pretočil na šťastie. Aby si bol sám sebou a nie ten, za koho by ťa chceli mať. Mamina s ocinom sú tu navždy pre teba a nezabudni, že žiť preto, aby si bol šťastný je moj/náš sen. Buď zdravý a šťasny, lúbime ťa."

FOTKY PÁRU V GALÉRII