Dominika zahviezdila u susedov, píše plus7dni.sk

Predstavte si situáciu, že by prezidentská kancelária zavolala Dominiku Cibulkovú (32) do záhrady na stretnutie s pápežom Františkom. Pred bývalou tenistkou by zrejme nebolo úniku, Svätý Otec by hádam musel ísť aj do výťahu, aby si s ním naša hviezda mohla spraviť selfie.  Pozvánku "na pápeža" by si Dominika zaslúžila rovnako ako herečka Kristína Tormová (39) či moderátorka RTVS Veronika Ostrihoňová (32), ktoré medzi 500 hosťami zastupovali influencersky stav. Napokon, bývalú tenisovú hviezdu sledujú státisíce followerov doma i v zahraničí a napríklad pre propagáciu očkovania urobila na Slovensku (nechtiac) viac než Očkovacia lotéria. Lenže nevydalo, a tak si to Dominika radšej namierila do Prahy.

Ani nahá ani oblečená

Cibulková módu miluje, až tak, že v metropole Českej republiky mnohým padla sánka. Na večierku istej estetickej kliniky si spravila svoj privátny Met Gala. Bývalá športovkyňa nedbala, že po pôrode zápasí s kilami navyše, a pre módu ako správna fashionistka zložila obrovskú obeť. Navliekla si na seba extravagantné šaty z dielne českej návrhárky Zuzany Kubíčkovej. Model zo sieťoviny, pred ktorým by mali rešpekt aj profesionálne modelky, odnosila Dominika, ako inak, so širokým úsmevom.

FOTO outfitu, ktorým Cibulková dobýjala Prahu, v GALÉRII

V Prahe sa inak zabávala s kamarátmi, kaderníkom a vizážistom Patrikom Sušim Veselým a módnym štylistom Andrejom Kusalíkom. My len upozorňujeme, že módne polície v Česku bývajú mimoriadne kruté, takže s napätím čakáme na verdikt.