Milionárska rodinka odletela z Monaka do New Yorku, kde navštívili štvrtú najvyššiu budovu v meste. Geissenovci sa popritom len prednedávnom vrátili z Dubaja z výstavy EXPO 2020, píše pluska.sk.

Nemecká rodinka, ktorá je na Slovensku známa vďaka šou Geissenovci: Ťažký život milionárov, lieta po svete, akoby pandémia ani neexistovala. Carmen s Robertom a deťmi si ešte minulý týždeň zbalili kufre a súkromným lietadlom odleteli do New Yorku, kde len pred mesiacom otvorili nový mrakodrap. Ide o štvrtú najvyššiu budovu NYC Summit One Vanderbilt, ktorá sa nachádza na atraktívnej adrese pri Grand Central Terminal v pešej dostupnosti z Times Square. 

Z mrakodrapu je nádherná vyhliadka na celé mesto, Rockefeller Center, Empire State Building či One World Center. Carmen s dcérami sa na vyhliadke okamžite vyfotili. Najmladšia Shania zas pridala na sociálnu sieť Instagram sériu fotografií s výhľadom, na ktorých pózuje ako pravá modelka. 

Po niekoľkých dňoch sa celá rodinka presunula do slnečného Miami. "Prajeme vám krásny druhý adventný deň z Miami," pochválila sa pod fotografiou Carmen, ktorá pred odletom zmenila imidž. Svoje blond vlasy si dala prefarbiť na svetlohnedú. Dcéry Geissenové, rovnako ako ich mama Carmen, rady ukazujú svoje prednosti. Fotky nájdete v GALÉRII TU