Fanúšikovia sa do nej poriadne obuli.

Kristínu Kanátovú, ktorú poznáte najmä zo seriálu Mama na prenájom čelí ďalšej vlne kritiky. Spúšťačom bola Kristínina reakcia na vyjadrenie jej hereckej kolegyne Márie Bartalos, ktorá sa podľa Topiek.sk rozhodla na sociálnej sieti šíriť lásku a vieru k Bohu, pričom odhalila aj svoje vyhranené názory sex a nahotu pred kamerou, na inakosť a LGBTI+ komunitu.

REAKCIU KRISTÍNY A FOTOGRAFIU JEJ BRADAVIEK Z ROZPRÁVKY NÁJDETE TU!!

Reakcia fanúšikov na post Kristíny nenechala na seba dlho čakať, pričom herečka z Mamy na prenájom zverejnila na svojom Instagrame video, kde komentuje celú kauzu. „Mnohých z vás pohoršujú vyjadrenia jednej radikálnej kresťanky. Myslím si ale, že vlna hejtu a výsmechu, ktorá sa na ňu valí, nie je namieste. Jednak sa tým nič nevyrieši (naopak, ešte viac ju utvrdíte v tom, že všetko je tak, ako sa píše v Biblii a dá vám k tomu aj očíslovaný citát, tým pádom sa bude cítiť ešte vernejšou dcérou Božou) a potom - pozornosť je podľa mňa fajn smerovať inde,“ okomentovala danú situáciu seriálová Eva.

V rozprávke Zázračný nos pomohla vytvoriť ten najkrajší parfém.
V rozprávke Zázračný nos pomohla vytvoriť ten najkrajší parfém.
Zdroj: Česká televize / Mikuláš Křepelka Kristína Kanátová, Vladislav Plevčík

Tento post na sociálnej sieti však rozohnil jednu mamičku, ktorá Kristíne napísala dosť rázny komentár. „Vás asi veľmi páli Máriino rozhodnutie ohľadom herectva, však? Keďže Vy ste boli schopná sa vyzliecť aj v rozprávke.“ čím pohoršená fanynka zrejme narážala na rozprávku, v ktorej obľúbená herečka účinkovala a v jednej scéne ukázala bradavky.

REAKCIU KRISTÍNY A FOTOGRAFIU JEJ BRADAVIEK Z ROZPRÁVKY NÁJDETE TU!!