Moderátorka Iveta Malachovská, ktorá má 56 rokov absolvovala náročnú operáciu, ktorú odkladala dlhé roky, píše pluska.sk! Ako sa cíti?

Ivetu Malachovskú trápili v súkromí dlhodobé zdravotné problémy. Napriek bolestiam však náročný zákrok neustále odďaľovala. Len pred pár dňami sa však rozhodla, že už to takto ďalej nejde. „Tak a mám to za sebou. 30 rokov som odkladala výmenu bedrového kĺbu (vrodená chyba)... Pred pár dňami mi ho vymenili zo nový, ďakujem lekárom a zdravotníkom z nemocnice na Antolskej. Nie som prvá ani posledná, ktorá takúto operáciu podstúpila, ale už teraz napriek bolestiam cítim úľavu, už som nemohla ani spať…” napísala k fotke po zákroku a s úsmevom na perách zapózovala aj s barlami, ktoré jej teraz dlhší čas budú robiť spoločnosť.

Iveta Malachovská si dlho nezašportuje.
Iveta Malachovská si dlho nezašportuje.
Zdroj: Instagram.com/@ivetkamalachovskaofficial

„Moje leto je jasné, učím sa chodiť. Vám všetkým prajem pohodu, radosť z každého dňa. A všetkým pacientom držím palce a prajem skoré uzdravenie," dodala Iveta. ,,Už som doma, v nemocnici som bola 5 dní a už doma rehabilitujem, cvičím, chodím po schodoch. Všetko opatrne, chce to trpezlivosť, ale je to zázrak tá úľava od bolesti,”napísala nám Malachovská.

FOTKY IVETY PO NÁVRATE Z NEMOCNICE NÁJDETE V GALÉRII