Hlavná predstaviteľka seriálu sa zmenila na nepoznanie.

Obľúbený seriál Gilmore Girls sa vysielal v roku 2000 a získal si srdcia miliónov fanúšičiek po celom svete. Hlavná predstaviteľka Lorelai sa od tej doby zmenila na nepoznanie. Zostarla a tak trochu si pomohla aj plastikami.

Starnutie je prirodzeným procesom, ktorý postihuje nás všetkých. Je to doba, keď sa mení naše telo, naša pokožka a naše myšlienky. Pre mnohých ľudí môže byť tento proces ťažký a náročný. Niektorí sa snažia zabrániť starnutiu za každú cenu, podstupujú rôzne estetické procedúry a hľadajú spôsoby, ako sa vrátiť do mladosti. Iní sa snažia ignorovať starnutie, čo môže viesť k nespokojnosti a neistote.

Mestečko Stars Hollow nie je skutočné, sú to len kulisy.
Mestečko Stars Hollow nie je skutočné, sú to len kulisy.
Zdroj: Movie Stills DB

Lauren Graham je však príkladom toho, že starnutie môže byť krásnou a pozitívnou súčasťou nášho života. Hoci sa nevyhla zmienkam o tom, že starnutie môže byť výzvou, vždy bola otvorená voči jeho prirodzenosti. Nikdy sa nesnažila skrývať vrásky alebo zmeny na svojej pleti. Namiesto toho prijala každú fázu svojho života s gráciou a sebavedomím.

Grahamová nielen prijala starnutie, ale tiež z neho urobila súčasť svojej hereckej kariéry. Po úspechu "Gilmore Girls" si zahrala v ďalších televíznych seriáloch, ako napríklad "Parenthood" a "Zákon a poriadok: Zločinné úmysly". Jej postavy sa vyvíjali spolu s ňou a jej herecký talent rástol s každým novým projektom.

AKTUÁLNE FOTO LAUREN GRAHAM NÁJDETE V GALÉRIÍ!