Jej partner, Bryan Randall, zomrel vo veku 57 rokov.

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, krásna herečka Sandra Bullock prežíva pravdepodobne najťažšie obdobie v živote. Po tom, čo jej skrachovali mnohé vzťahy, konečne našla lásku svojho života a o Bryanovi Randallovi sa vyjadrovala len v superlatívoch.

Šok o potvrdenom úmrtí okamžite zaplnil stránky svetových médií a podľa oficiálnych správ sa Bryanovi stala osudnou závažná choroba s názvom ALS, ktorá napáda mozog. Týmto ochorením trpel napríklad aj svetoznámy vedec Stephen Hawking († 76). Ochorenie ALS je amyotrofická laterálna skleróza. Toto zriedkavé neurologické ochorenie postihuje nervové bunky v mozgu a mieche. Ako choroba postupuje, človek stráca schopnosť kontrolovať svoje pohyby.

Bývalý manželský pár Sandra Bullock a Jesse James
Bývalý manželský pár Sandra Bullock a Jesse James
Zdroj: TASR

„S najväčším žiaľom vám oznamujeme, že Bryan Randall zomrel v pokoji 5. augusta po trojročnom boji s ALS,“ stojí vo vyhlásení jeho najbližších. „Bryan sa svoje trápenie s chorobou rozhodol držať v súkromí a my, ktorí sme sa o neho starali, sme urobili všetko pre to, aby sme vyhoveli jeho žiadosti. Sme nesmierne vďační lekárom, ktorí nám boli nápomocní, a úžasným zdravotným sestrám, ktoré sa stali našimi spolubývajúcimi a často obetovali svoje rodiny, aby boli s nami,“ stojí vo vyhlásení jeho rodiny, ktoré zverejnil okrem iného magazín People.

Sandra Bullock a jej synček Louis.
Sandra Bullock a jej synček Louis.
Zdroj: Northfoto

Herečka s nemeckými koreňmi sa s fotografom Bryanom stretla počas fotenia oslavy jej dcéry. Ich vzťah sa začal v roku 2015, a hoci Sandra o svojom súkromí príliš nehovorí, v roku 2021 v rozhovore s Jadou Pinkett Smith prezradila, že v Bryanovi našla lásku svojho života. Okrem adoptovaného syna Louisa spolu vychovávali aj jej dcéru Lailu. Tretím potomkom v ich rodine bola Bryanova dcéra Skylar, ktorú mal z predchádzajúceho vzťahu.

Sandra Bullock bola vydatá aj za búrliváka Jesseho Jamesa (54) a ich vzťah vraj nebol idylický ani zďaleka. Krásna herečka bola viackrát podvádzaná a ich manželstvo nebolo ani zďaleka jednoduché. Motorkár známy svojím bohémskym životom jej dal poriadne zabrať a nakoniec sa v roku 2010 po piatich rokoch rozviedli.

Spoločné fotografie Sandry Bullock a jej partnera Bryana nájdete v galérií!