Herec ulovil ďalšiu sexi krásku!

Ako píše Plus JEDEN DEŇ, Svedkovia v luxusnom hoteli v Cannes neverili vlastným očiam, keď Leonardo DiCaprio držal hlavu sklonenú, maskoval sa čiapkou a dokonca stál tvárou k stene, aby ho nikto neodfotografoval. Medzitým ho do výťahu nasledovala indická podnikateľka v sexi šatách Natasha Poonawalla. Vkrádanie sa do výťahu v luxusnom hoteli Martinez v Cannes vyvolalo zvesti o ich skrytom milostnom vzťahu.

Cannes 2023: Leonardo DiCaprio
Cannes 2023: Leonardo DiCaprio
Zdroj: Kristy Sparow

Iskrenie medzi dvojicou sa údajne začalo, keď sa tieto dve celebrity stretli na svadobnom obrade spoločného priateľa, prestížneho britského redaktora Vogue Edwarda Enninfula a Aleca Maxwellseena v Chelsea. Nikto netušil, že toto stretnutie povedie k niečomu viac ako len k priateľskému spojeniu.

Po svadbe známeho sa mala dvojica stretnúť aj súkromne na večeri v Londýne. Napriek úzkemu putu medzi týmito dvoma hviezdami, zdroje blízke dvojici trvali na tom, že medzi Leonardom a Natashou nie je nič iné ako priateľstvo. Koniec koncov, Natasha Poonawalla je vydatá za Adara Poonawalla, generálneho riaditeľa renomovaného Inštitútu v Indii. S Leonardovou históriou randenia so supermodelkami vrátane samotnej Naomi Campbell sa však množia špekulácie o skutočnej povahe ich "priateľstva".

Viac FOTO nájdete TU!